Quote (Appl3 @ 8 Dec 2009 15:22)
kiedys przegladajac LS section zauwazylem temat z itemkami dla ludzi, ktorzy chca zaczac gre.
Jest jeszcze takie cos ? bo chetnie pogram, ale nie mam ani fg, ani itemkow...
juz tego nie ma, ludzi grali 2-3 dni i przestawali.. zrezygnowano z tej inicjatywy.