Quote (kefir @ Aug 7 2014 09:28pm)
Po pierwsze nie wypadało debatować z tą balbiną. Zawisza rozegral perfekcyjnie sytuację.. Pojawil sie w TV, szkoda odmawiać możliwości pokazania się, a jednocześnie nie skalał swojej godności poprzez debatę z tym czymś.
kto mowi o debacie, powinien mu jebnac lolz
ps
dopiero sie dowiedzialem o co chodzilo z ta meska dziwka, smieje sie jeszcze mocniej
Polska 10/10