d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev11131141151161171715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Nov 25 2012 05:17am
Quote (Unsatiable @ Nov 25 2012 01:14pm)
kripp wlasnie padl na hc.


lol ;d wyłączył steama, co go zajebało ?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 25 2012 05:21am
Quote (Kanzelos @ Nov 25 2012 01:17pm)
lol ;d wyłączył steama, co go zajebało ?


wlasnie nie ogarnalem bo mialem sciagniete sluchawki i jsp przegladalem. Wracam i juz RQ.
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Nov 25 2012 05:32am
Quote (Unsatiable @ Nov 25 2012 01:21pm)
wlasnie nie ogarnalem bo mialem sciagniete sluchawki i jsp przegladalem. Wracam i juz RQ.


ale się musiał wkurwić , 52 lvl chyba mial

// http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sajmon-2392/hero/17143494

co upnoąć żeby było 200k unbuffed dps a nie kosztowało setki milionów? bo mi się pomysły kończą

This post was edited by Kanzelos on Nov 25 2012 05:32am
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 25 2012 05:34am
Quote (Kanzelos @ 25 Nov 2012 11:32)
ale się musiał wkurwić , 52 lvl chyba mial

// http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sajmon-2392/hero/17143494

co upnoąć żeby było 200k unbuffed dps a nie kosztowało setki milionów? bo mi się pomysły kończą
Lepszy luk, amu i kolczan

Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Nov 25 2012 05:37am
Quote (kaaba @ Nov 25 2012 01:34pm)
Lepszy luk, amu i kolczan


Manti widocznie lepsze od tej kosztują kilkaset milionów, tą kupiłem okazyjnie dziś w nocy za 96kk - kołczan musiał być bez dysc a tego nie chce, amu faktycznie poszukam coś.
Member
Posts: 2,962
Joined: Jun 13 2009
Gold: 1,234.56
Nov 25 2012 05:47am
Quote (Kanzelos @ Nov 25 2012 01:32pm)
ale się musiał wkurwić , 52 lvl chyba mial

// http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sajmon-2392/hero/17143494

co upnoąć żeby było 200k unbuffed dps a nie kosztowało setki milionów? bo mi się pomysły kończą


rolluj hf ringa z cc/cd/dex
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 25 2012 05:51am
Quote (Kanzelos @ Nov 25 2012 01:32pm)
ale się musiał wkurwić , 52 lvl chyba mial

// http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sajmon-2392/hero/17143494

co upnoąć żeby było 200k unbuffed dps a nie kosztowało setki milionów? bo mi się pomysły kończą


jak nie bedziesz mial co zrobic ze starym amu to chetnie przyjme
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 25 2012 06:06am
kto idzie uber mp6++

po 1 machinie

barb here
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 25 2012 06:18am
http://eu.battle.net/d3/en/profile/AsaroV-2761/hero/1320035
co wymieniac 1sze
lewy ring amu czy glovsy?
i na co
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 25 2012 06:25am
Quote (t0xy @ 25 Nov 2012 12:03)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Secret-2184/hero/21347526

co wymienic?

ten ring litany jest wymieniony na :

26-83 Damage
58 all res
7% attack speed
cd 32%
+ crap adds

zastanawialem sie by na offhand dac echoing,buty climbersy str/vit/life% i lacuni str/cc tylko musze duzo dozbierac jeszce :P

e: zmiana skilli nie wchodzi w gre+ hellfire ring jak fixnie sie lepszy to bedzie narazie jest ten :D


main hand slabiutki, rękawice IK też bym wymienił na jakieś rare'y z ias/cc/cd
pas IK na witching hour
bracery na lacuni
Go Back To Polska Topic List
Prev11131141151161171715Next
Add Reply New Topic New Poll