Quote (Vieniu @ Jul 28 2011 07:33pm)
30zł jestem w stanie wydać. 90zł mi trochę szkoda.
Kurwa, chyba zassam tego hona dzisiaj (Miałem już, ale format) i pogram na tych trialach, byle nie w tego pierdolonego lola. Kurwa, od jakichś 10 gier w teamie mam samych retardów i feederów. Kurwa, kim bym nie grał, kim bym kurwa nie próbował wycarrować tej gry, to i tak przegram. Kurwa, przecież jak to możliwe, żeby 30 lvle mając po 400 winów, w 15 minucie mieli po 0/5+...
Wiem, że wylewam płacz, ale mam to w dupie. Kurwa, mam wrażenie, że na 30 lvl jest więcej retardów niż na niższych. Usunąłbym tego pierdolonego lola, ale nie mam żadnej innej gry w alternatywie.
Wybilem sie troche z hell elo do 1200 i od kilkkunastu gier dostaje 2-4 feederow na gre.

Szkoda tylko, ze na moim necie nie da sie grac w hona, wczoraj np nie mialem problemow, wszystko chodzilo plynnie. Taki wyjatek.
This post was edited by kefir on Jul 29 2011 03:53am