d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1113114115116117206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,328
Joined: Jun 10 2008
Gold: 219.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 01:45pm
Quote (lszcz @ Jul 28 2011 08:44pm)
nie dubloj postow
zazwyczaj client ze strony sciaga sie juz spaczowany, zreszta pacze nie powinny wazyc duzo, jak wchodzi nowa postac to caly pacz nie przekracza 20mb


Mam 60%, nie mogę edytować.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 29 2011 02:36am


Nowy announcer, nowy targeting postaci i kilka innych rzeczy.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 29 2011 03:52am
Quote (Vieniu @ Jul 28 2011 07:33pm)
30zł jestem w stanie wydać. 90zł mi trochę szkoda.

Kurwa, chyba zassam tego hona dzisiaj (Miałem już, ale format) i pogram na tych trialach, byle nie w tego pierdolonego lola. Kurwa, od jakichś 10 gier w teamie mam samych retardów i feederów. Kurwa, kim bym nie grał, kim bym kurwa nie próbował wycarrować tej gry, to i tak przegram. Kurwa, przecież jak to możliwe, żeby 30 lvle mając po 400 winów, w 15 minucie mieli po 0/5+...

Wiem, że wylewam płacz, ale mam to w dupie. Kurwa, mam wrażenie, że na 30 lvl jest więcej retardów niż na niższych. Usunąłbym tego pierdolonego lola, ale nie mam żadnej innej gry w alternatywie.


Wybilem sie troche z hell elo do 1200 i od kilkkunastu gier dostaje 2-4 feederow na gre. :D

Szkoda tylko, ze na moim necie nie da sie grac w hona, wczoraj np nie mialem problemow, wszystko chodzilo plynnie. Taki wyjatek.

This post was edited by kefir on Jul 29 2011 03:53am
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jul 29 2011 05:39am
Nadal jest ta promocja za 10$? Kurde ;d
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2011 05:40am
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 13:39)
Nadal jest ta promocja za 10$? Kurde ;d


proponuje sprawdzic :o a co? skusisz sie?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 05:41am
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 13:39)
Nadal jest ta promocja za 10$? Kurde ;d


Dzis sie konczy, ale nie wiem o ktorej godzinie.
Jak ebdziesz kupowal konto to jako polecajacego wpisz cichy133.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2011 05:42am
Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 13:41)
Dzis sie konczy, ale nie wiem o ktorej godzinie.
Jak ebdziesz kupowal konto to jako polecajacego wpisz cichy133.


kurwa guwno niech mnie wpisze
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jul 29 2011 05:43am
No to ktos musi za mnie kupic, tzn. trzeba miec konto paypal zeby placic, tak? Czy moge zlotowkami przez bank?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 05:43am
Quote (lszcz @ 29 Jul 2011 13:42)
kurwa guwno niech mnie wpisze


Tobie monetki eni sa potrzebne bo i tak najdrozsze rzeczy wykupiles.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2011 05:44am
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 13:43)
No to ktos musi za mnie kupic, tzn. trzeba miec konto paypal zeby placic, tak? Czy moge zlotowkami przez bank?


nie mozesz ale moge ci kupic kredytowka albo cichy jak wyslesz przelewem kase na konto mi/jemu ;o
Go Back To Polska Topic List
Prev1113114115116117206Next
Add Reply New Topic New Poll