Quote (Kubus @ Jan 22 2011 06:43pm)
Dla zainteresowanych:
od 7 lutego codziennie na Hyperze o 21:00 Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
od 26 stycznia co tydzień na Canal + "Sengoku Basara" (pierwszy odcinek o 23:10)
Na TVP Kultura filmy anime ze studia Ghibli (godz. 21):
- 07.02.2011 - Nausicaa z Doliny Wiatru (powt. 8.02 o 15:50)
- 09.02.2011 - Laputa, podniebny zamek (powt. 10.02 o 15:50)
- 10.02.2011 - Mój sąsiad Totoro (powt. 11.02 o 15:55)
- 14.02.2011 - Podniebna poczta Kiki (powt. 15.02 o 16:15)
- 16.02.2011 - Szkarłatny pilot (powt. 16.02 o 16:15)
- 17.02.2011 - Szopy w natarciu (powt. 18.02 o 15:50)
Źródło: Programy Cyfry+, anime.com.pl
ja pierdole czemu akurat wtedy, kiedy mi sie ferie koncza ; d ?
Quote (kakarotto94 @ Jan 22 2011 06:43pm)
sprawdzilem tylko typ anime i stwierdzilem,ze nie bede ogladal (sportowe)
ja raczej wole
komedia
shounen
szkolne
super moce
czasem mechy (jak to bylo przy full metal panic)
czesto komedia + ecchi/hentai i moim zdaniem takie anime sa najsmieszniejsze
tu sie mylisz, podobno bardzo zajebiste anime
This post was edited by JarooJas on Jan 22 2011 12:10pm