d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1113114115116117717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 21 2011 10:36am
Quote (Saygon @ Jan 21 2011 04:46pm)
No anime generalnie nie jest realistyczne, ale jak juz zaczeli sie zaglebiac w watek przeszlosci i psychiki Revy to mogli to bardziej rozwinac, bo zapowiadala sie bardzo oryginalna postac, a niestety opuscili ten watek i skupili sie na akcji.
e/ czekam na koniec emisji trzeciego sezonu bo moze byc fajny.


: D jak narazie jestem na 12epie

ale wazne, ze wciaga, imo tego brakuje w ostatnich produkcjach
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 22 2011 02:04am
jestem kolo 20epa Hikaru no Go wciagajace anime
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 22 2011 11:31am
co do black lagoon
jest gdzies dostepny online drugi sezon ?
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 22 2011 11:43am
Dla zainteresowanych:
od 7 lutego codziennie na Hyperze o 21:00 Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
od 26 stycznia co tydzień na Canal + "Sengoku Basara" (pierwszy odcinek o 23:10)

Na TVP Kultura filmy anime ze studia Ghibli (godz. 21):

- 07.02.2011 - Nausicaa z Doliny Wiatru (powt. 8.02 o 15:50)
- 09.02.2011 - Laputa, podniebny zamek (powt. 10.02 o 15:50)
- 10.02.2011 - Mój sąsiad Totoro (powt. 11.02 o 15:55)
- 14.02.2011 - Podniebna poczta Kiki (powt. 15.02 o 16:15)
- 16.02.2011 - Szkarłatny pilot (powt. 16.02 o 16:15)
- 17.02.2011 - Szopy w natarciu (powt. 18.02 o 15:50)

Źródło: Programy Cyfry+, anime.com.pl

This post was edited by Kubus on Jan 22 2011 11:44am
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2011 11:43am
Quote (marvolo @ Jan 22 2011 09:04am)
jestem kolo 20epa Hikaru no Go wciagajace anime


sprawdzilem tylko typ anime i stwierdzilem,ze nie bede ogladal (sportowe)
ja raczej wole
komedia
shounen
szkolne
super moce
czasem mechy (jak to bylo przy full metal panic)
czesto komedia + ecchi/hentai i moim zdaniem takie anime sa najsmieszniejsze
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jan 22 2011 11:47am
Właśnie obejrzałem King of Thorn, mieszane uczucia po obejrzeniu.
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 22 2011 12:09pm
Quote (Kubus @ Jan 22 2011 06:43pm)
Dla zainteresowanych:
od 7 lutego codziennie na Hyperze o 21:00 Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
od 26 stycznia co tydzień na Canal + "Sengoku Basara" (pierwszy odcinek o 23:10)

Na TVP Kultura filmy anime ze studia Ghibli (godz. 21):

- 07.02.2011 - Nausicaa z Doliny Wiatru (powt. 8.02 o 15:50)
- 09.02.2011 - Laputa, podniebny zamek (powt. 10.02 o 15:50)
- 10.02.2011 - Mój sąsiad Totoro (powt. 11.02 o 15:55)
- 14.02.2011 - Podniebna poczta Kiki (powt. 15.02 o 16:15)
- 16.02.2011 - Szkarłatny pilot (powt. 16.02 o 16:15)
- 17.02.2011 - Szopy w natarciu (powt. 18.02 o 15:50)

Źródło: Programy Cyfry+, anime.com.pl


ja pierdole czemu akurat wtedy, kiedy mi sie ferie koncza ; d ?

Quote (kakarotto94 @ Jan 22 2011 06:43pm)
sprawdzilem tylko typ anime i stwierdzilem,ze nie bede ogladal (sportowe)
ja raczej wole
komedia
shounen
szkolne
super moce
czasem mechy (jak to bylo przy full metal panic)
czesto komedia + ecchi/hentai i moim zdaniem takie anime sa najsmieszniejsze


tu sie mylisz, podobno bardzo zajebiste anime :)

This post was edited by JarooJas on Jan 22 2011 12:10pm
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2011 01:55pm
Quote (JarooJas @ Jan 22 2011 07:09pm)
ja pierdole czemu akurat wtedy, kiedy mi sie ferie koncza ; d ?



tu sie mylisz, podobno bardzo zajebiste anime :)


moze sie myle,ale nie lubie anime o sporcie,lubie akcje albo przynajmniej humor ;)
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 22 2011 02:00pm
Quote (kakarotto94 @ 22 Jan 2011 20:55)
moze sie myle,ale nie lubie anime o sporcie,lubie akcje albo przynajmniej humor ;)


To jest o chinskich szachach, ale wszedzie zgarnia wysokie noty wiec powinno byc dobre.
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2011 02:13pm
Quote (Saygon @ Jan 22 2011 09:00pm)
To jest o chinskich szachach, ale wszedzie zgarnia wysokie noty wiec powinno byc dobre.


mam krotka liste anime,ktore bym chcial obejrzec lub przynajmniej zaczac i teraz pytam,czy warto ogladac Toaru Majutsu no Index I i II,bo jakis czas temu faila walnalem i odpalilem jeden odcinek II bo nie wiedzialem o I,tak samo jak w przypadku anime sora no otoshimono forte,ze w polowie drugiej serii zajarzylem,ze jest pierwsza.

Go Back To Polska Topic List
Prev1113114115116117717Next
Add Reply New Topic New Poll