d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11131141151161171680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Sep 5 2009 06:37am
Quote (kuebk @ Sat, Sep 5 2009, 02:26pm)
Priest to najlepiej jaka rasa?


draenei ma dodatkowego hota i 1% hita, human ma zwiekszona repe i uzyteczny racial, gnom bedzie miec 5% int


w hordzie nie wiem ;<
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Sep 5 2009 06:45am
Quote (pan_telewizor @ Sat, 5 Sep 2009, 14:37)
draenei ma dodatkowego hota i 1% hita, human ma zwiekszona repe i uzyteczny racial, gnom bedzie miec 5% int


w hordzie nie wiem ;<


Troll imo pod pve, Undead pod pvp.

http://www.wowwiki.com/Priest_racial_abilities

Tutaj masz wszystko co dostaniesz. Tylko troche dawno nieakutalizowane to było ;d.

This post was edited by kleksiq on Sep 5 2009 06:45am
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Sep 5 2009 06:51am
Quote (pan_telewizor @ Sat, Sep 5 2009, 12:37pm)
draenei ma dodatkowego hota i 1% hita, human ma zwiekszona repe i uzyteczny racial, gnom bedzie miec 5% int


w hordzie nie wiem ;<


ta human najlepszy na priesta raczej, szczegolnie jesli masz zamiar isc holy, bo 3% spirita wiecej >>>
a w hordzie undead najlepszy :<

This post was edited by graczjeden on Sep 5 2009 06:52am
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 5 2009 06:58am
Zastanawiam sie wlasnie nad trollem badz undead'em.
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Sep 5 2009 07:09am
Quote (kuebk @ Sat, 5 Sep 2009, 14:26)
Priest to najlepiej jaka rasa?


zależy czy chcesz leczyć czy dpsować, no i czy pve i pvp
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Sep 5 2009 07:26am
BElf ma calkiem spoko racial. Dzięki temu mam 1/3 medi i raczej problemów z maną nie mam nigdy.
Ale i tak sercem wybrałbym Human (<3 cast animacja), ale PvE-wise to Draenei.
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 5 2009 08:53am
Niebieskie gowniane alianty odpadaja. :D
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 5 2009 09:32am
zapraszamy na the maelstorm, chyba najwiecej hordy z jsp tam gra
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 5 2009 10:47am
jak ktos gra alliance i nie chce mu sie biegac z mailboxa do ah, to fajny sposob na pewnym forum znalazlem

http://img245.imageshack.us/img245/1179/positionn.jpg
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 5 2009 10:50am
Quote (Pozer @ Sat, 5 Sep 2009, 18:47)
jak ktos gra alliance i nie chce mu sie biegac z mailboxa do ah, to fajny sposob na pewnym forum znalazlem

http://img245.imageshack.us/img245/1179/positionn.jpg


ale jak go klikac ?
Go Back To Polska Topic List
Prev11131141151161171680Next
Closed New Topic New Poll