Quote (FDSupRa @ 5 Dec 2009 12:35)
jak juz napisalem wczesniej jestes popierdolony ale dle ciebie to raczej komplement niz obraza.
po co sie tutaj wypowiadasz skoro nawet nie grasz w LSa nigdy nie zrobiles mq to stul pysk.
prawda jest taka ze ten update jest udany i jest wiele pozytywnych zmian.
Każdy ma swoje zadnie. Ja osobiście twierdze , że ten update obniżył całkowicie grywalność LS.
Dlatego kończę z LS tak jak duże grono graczy.
Quote (ribes @ 5 Dec 2009 16:31)
caty?? dopiero co zacząłem w to grać
i jeszcze takie pytanko mam 41 fightera ale jak chce dołączyć do katakumb to mi piszą że mam być na froncie, ale ja jestem na froncie i po chwili mnie wyrzucają ;/
Bo pewnie masz gówniany stuff.
This post was edited by Sqnman007 on Dec 5 2009 09:34am