d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1113811391140114111421443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2
Joined: Nov 13 2009
Gold: 29.93
Dec 5 2009 09:31am
caty?? dopiero co zacząłem w to grać

i jeszcze takie pytanko mam 41 fightera ale jak chce dołączyć do katakumb to mi piszą że mam być na froncie, ale ja jestem na froncie i po chwili mnie wyrzucają ;/
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 5 2009 09:33am
Quote (FDSupRa @ 5 Dec 2009 12:35)
jak juz napisalem wczesniej jestes popierdolony ale dle ciebie to raczej komplement niz obraza.

po co sie tutaj wypowiadasz skoro nawet nie grasz w LSa nigdy nie zrobiles mq to stul pysk.

prawda jest taka ze ten update jest udany i jest wiele pozytywnych zmian.


Każdy ma swoje zadnie. Ja osobiście twierdze , że ten update obniżył całkowicie grywalność LS.
Dlatego kończę z LS tak jak duże grono graczy.

Quote (ribes @ 5 Dec 2009 16:31)
caty??  dopiero co zacząłem w to grać

i jeszcze takie pytanko mam 41 fightera ale jak chce dołączyć do katakumb to mi piszą że mam być na froncie, ale ja jestem na froncie i po chwili mnie wyrzucają ;/


Bo pewnie masz gówniany stuff.

This post was edited by Sqnman007 on Dec 5 2009 09:34am
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Dec 5 2009 10:01am
Quote (Sqnman007 @ 5 Dec 2009 16:33)
Każdy ma swoje zadnie. Ja osobiście twierdze , że ten update obniżył całkowicie grywalność LS.
Dlatego kończę z LS tak jak duże grono graczy.



Bo pewnie masz gówniany stuff.


Też sądze że ten Update jest beznadziejny, no ale cuż moge poradzic ? jedynie mogę poprzec kogoś propozycje z przywróceniem starego skina

ale i tak zostaje w ls'ie
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Dec 5 2009 10:02am
wszyscy tak maja ? :Cry: bo chcialem zobaczyc wyglad nowych postaci
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Dec 5 2009 10:05am
Quote (Accusation @ 5 Dec 2009 17:02)
wszyscy tak maja ? :Cry: bo chcialem zobaczyc wyglad nowych postaci
http://i48.tinypic.com/2q2lbb6.jpg


u mnie też nie widac !, może Paul cuś zmienia ; d
Member
Posts: 28,083
Joined: Sep 21 2006
Gold: 25,400.00
Dec 5 2009 11:29am
Quote (ribes @ 5 Dec 2009 16:31)
caty?? dopiero co zacząłem w to grać

i jeszcze takie pytanko mam 41 fightera ale jak chce dołączyć do katakumb to mi piszą że mam być na froncie, ale ja jestem na froncie i po chwili mnie wyrzucają ;/


tu masz wszystko:
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=74
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 5 2009 03:22pm
9 fail w tym sezonie ^^ first door all

This post was edited by zaki on Dec 5 2009 03:22pm
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 6 2009 02:21am
gdzie moge znalezc o tym ile sie dostaje gp za pass / faila na hc ?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 6 2009 02:54am
Quote (zaki @ Dec 6 2009 09:21am)
gdzie moge znalezc o tym ile sie dostaje gp za pass / faila na hc ?


2x wiecej niz na sc
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 6 2009 01:03pm
ale jak na hc zginiesz to juz nie mozesz grac :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1113811391140114111421443Next
Add Reply New Topic New Poll