Quote (Czupakambra @ 4 Dec 2009 16:07)
e-police przetłumacz mojego posta i wyslij do njaga
nie podoba się to nie graj, nikt nikogo nie zmusza
Quote (Shapiro @ 4 Dec 2009 15:59)
Nie placz. I tak wiemy ze zeby dostac taga to trzeba ta gry wychwalac pod niebiosa wiec musisz tak robic.
Ladder Slasher -> Temat Do Dyskusji
Quote (Shapiro @ 4 Dec 2009 16:31)
Tak wlasnie. Dyskutuje tutaj o LS i ludzich grajacych w to.
nie widze tu dyskusji a jedynie podjazd
eot nie mam zamiaru sie kłucić na forum
This post was edited by blondaas on Dec 4 2009 09:35am