d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1113511361137113811391443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,621
Joined: Apr 28 2008
Gold: 453.00
Dec 3 2009 07:38pm
Quote (alienwersus @ Dec 3 2009 04:29pm)
sprawdz sobie w market place. wpisz w cost range np od 1000 fg i bedziesz widzial wszystkie co sa warte powyzej 1k fg. itp


THX

pytam się bo nie wiem a zresztą gram od wczoraj to jest chyba logiczne że wszystkiego odrazy nie będę wiedział :P

This post was edited by kowal_21 on Dec 3 2009 07:43pm
Member
Posts: 2,442
Joined: Sep 26 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2009 08:35am
ale popierdolil ten idiota lsa ja pierdole...
Member
Posts: 37,216
Joined: Jun 3 2005
Gold: 5,841.74
Dec 4 2009 08:40am
Quote (Czupakambra @ 4 Dec 2009 15:35)
ale popierdolil ten idiota lsa ja pierdole...


e tam, da rade sie przyzwyczaic ;)
zawsze cos nowego :)
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Dec 4 2009 08:56am
Quote (Czupakambra @ 4 Dec 2009 15:35)
ale popierdolil ten idiota lsa ja pierdole...


popierdolilo to tylko Ciebie tutaj...
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2009 08:59am
Quote (FDSupRa @ Dec 4 2009 03:56pm)
popierdolilo to tylko Ciebie tutaj...


Nie placz. I tak wiemy ze zeby dostac taga to trzeba ta gry wychwalac pod niebiosa wiec musisz tak robic.
Member
Posts: 2,442
Joined: Sep 26 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2009 09:07am
Quote (FDSupRa @ 4 Dec 2009 16:56)
popierdolilo to tylko Ciebie tutaj...


e-police przetłumacz mojego posta i wyslij do njaga
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 4 2009 09:30am
Quote (Czupakambra @ 4 Dec 2009 16:07)
e-police przetłumacz mojego posta i wyslij do njaga


nie podoba się to nie graj, nikt nikogo nie zmusza

Quote (Shapiro @ 4 Dec 2009 15:59)
Nie placz. I tak wiemy ze zeby dostac taga to trzeba ta gry wychwalac pod niebiosa wiec musisz tak robic.


Ladder Slasher -> Temat Do Dyskusji

Quote (Shapiro @ 4 Dec 2009 16:31)
Tak wlasnie. Dyskutuje tutaj o LS i ludzich grajacych w to.


nie widze tu dyskusji a jedynie podjazd
eot nie mam zamiaru sie kłucić na forum

This post was edited by blondaas on Dec 4 2009 09:35am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2009 09:31am
Quote (blondaas @ Dec 4 2009 04:30pm)


Ladder Slasher -> Temat Do Dyskusji


Tak wlasnie. Dyskutuje tutaj o LS i ludzich grajacych w to.
Member
Posts: 28,026
Joined: Feb 3 2006
Gold: 101,273.00
Dec 4 2009 09:45am
Quote (Czupakambra @ 4 Dec 2009 16:07)
e-police przetłumacz mojego posta i wyslij do njaga


a ja moge ?

Quote (Shapiro @ 4 Dec 2009 15:59)
Nie placz. I tak wiemy ze zeby dostac taga to trzeba ta gry wychwalac pod niebiosa wiec musisz tak robic.


a ty lec juz na budowe szybko cegly poukladac bo o 22 zaczynasz prace na zmywaku

This post was edited by miki_mouse on Dec 4 2009 09:48am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2009 10:00am
Quote (miki_mouse @ Dec 4 2009 04:45pm)
a ty lec juz na budowe szybko cegly poukladac bo o 22 zaczynasz prace na zmywaku


jakbym pracowal w uk zamiast sie uczyc to jedna cegle wzialbym dla ciebie zeby cie jebnac nia w ten glupi cymbal. -_-
lec donowac pawla i pomagac na s/a

This post was edited by Shapiro on Dec 4 2009 10:00am
Go Back To Polska Topic List
Prev1113511361137113811391443Next
Add Reply New Topic New Poll