d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1113211331134113511361443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 29 2009 05:19pm
Quote (cagiva @ Nov 29 2009 09:43pm)
takiego dexa wyciagam z samych itemow, a ze kupilem armor i charm z lacznie 76 dex to juz trudno :|

tez nad tym myslalem zeby kupic sworda i trzymac go na pala, ale kiedy ja go unlockuje.. :P 1/8 mqs, no coz nie mam szczescia.

ale odpowiedz na pytanie czy bardziej oplaca sie zwrocic uwage na max dmg i critic czy na avg dmg z daggerem, w sumie tu i tu critics beda dosyc duze, sam nie wiem


dla mnie przyjemnie lepiej j by sie gralo na daggerze niz swordzie przy takim rozstawienu dex/str, a na palladyna za te pozostale 200 fg zakupisz jakiegos cluba z w miare dobrym ee( atm w markecie jest 111 ee za 299fg)

a co do szczescia to niektorzy maja go jeszcze mniej :mad:

e:sword 82 ee jest za markjecie za 290 fg, a dagger 99 ee za 350

This post was edited by sim on Nov 29 2009 05:19pm
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2009 01:57pm
Quote (cagiva @ Nov 29 2009 10:43pm)
takiego dexa wyciagam z samych itemow, a ze kupilem armor i charm z lacznie 76 dex to juz trudno :|

tez nad tym myslalem zeby kupic sworda i trzymac go na pala, ale kiedy ja go unlockuje.. :P 1/8 mqs, no coz nie mam szczescia.

ale odpowiedz na pytanie czy bardziej oplaca sie zwrocic uwage na max dmg i critic czy na avg dmg z daggerem, w sumie tu i tu critics beda dosyc duze, sam nie wiem


wiem jak wolisz :) możesz zawsze kupić teraz daggera a na paladyna kluba mieć.. ja miałem cluba 180ee i całkiem dobrze się sprawował :)
a 1/8 to nie jest źle ja paladyna wbiłem na 10 climbie... a monka na 11

chociaż nie każdy ma takie szczęście :cry:

Quote (sim @ Nov 30 2009 01:19am)
dla mnie  przyjemnie lepiej j by  sie  gralo na daggerze niz swordzie przy takim rozstawienu dex/str, a na palladyna za te pozostale 200 fg zakupisz jakiegos cluba z w miare dobrym ee( atm w markecie jest 111 ee za 299fg)

a co do szczescia to niektorzy maja go jeszcze mniej :mad:

e:sword 82 ee jest za markjecie za 290 fg, a dagger 99 ee za 350


:cry: no niestety.. ale życzę Ci powodzenia :) tak najszczerzej jak potrafie :D

This post was edited by Bodziuu on Nov 30 2009 01:58pm
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Nov 30 2009 02:31pm
Quote (Bodziuu @ 30 Nov 2009 20:57)
wiem jak wolisz :) możesz zawsze kupić teraz daggera a na paladyna kluba mieć.. ja miałem cluba 180ee i całkiem dobrze się sprawował :)
a 1/8 to nie jest źle ja paladyna wbiłem na 10 climbie... a monka na 11

chociaż nie każdy ma takie szczęście :cry:



:cry: no niestety.. ale życzę Ci powodzenia :) tak najszczerzej jak potrafie :D


ehh u mnie 2typkow passy za 1razem a ja juz 8 w tym sezonie na na pierwszych drzwiach polegam :D
Member
Posts: 126
Joined: Nov 28 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2009 02:46pm
jestem nowy i mam pytanie czy to jest coś warte ?
Mystical steel leaf scale armor
Def 4 to 16
+1 % mana syphon
+1 to 1 mana per kill
+87 max mana
+31% enhanced effect
____________________________

Magical splintered fishing rod
+8 durability
____________________________

Mythical rawhide leather armor
+1 jubilace
+1%armor pierce
+1 life regen
+2 % exp gained
+ 5 vitality

Bardzo bym prosił o wycene , z góry dziękuje
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 30 2009 03:00pm
Quote (Nerq @ Nov 30 2009 09:46pm)
jestem nowy i mam pytanie czy to jest coś warte ?
Mystical steel leaf scale armor
Def 4 to 16
+1 % mana syphon
+1 to 1 mana per kill
+87 max mana
+31% enhanced effect
____________________________

Magical splintered fishing rod
+8 durability
____________________________

Mythical rawhide leather armor
+1 jubilace
+1%armor pierce
+1 life regen
+2 % exp gained
+ 5 vitality

Bardzo bym prosił o wycene , z góry dziękuje


niestety nic

Tutaj masz pc forum: http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91
Member
Posts: 126
Joined: Nov 28 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2009 03:01pm
Quote (Zeratull @ Nov 30 2009 10:00pm)
niestety nic

Tutaj masz pc forum: http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91


szkoda a miałem nadzieje ;/
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2009 03:04pm
Quote (zaki @ Nov 30 2009 10:31pm)
ehh u mnie 2typkow passy za 1razem a ja juz 8 w tym sezonie na na pierwszych drzwiach polegam :D


8 to nie tak źle...

najlepiej ciągle jedno kombo robić ja preferuje 2 3 1 i jakoś szybko udało mi się monka wbić ale nie chce mi się już grać
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 1 2009 05:17am
Cześć chłopaki szukam: Axe level - 35 +80% ee , 45 +80% ee , 55 +100% ee
oraz Tank armor level req. 55 +100% ee

Jak ktoś ma na sprzedaż lub wie kto coś z tych rzeczy ma niech da znać.

Z góry dzięki i pozdrawiam. ;)

This post was edited by Sqnman007 on Dec 1 2009 05:18am
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Dec 2 2009 02:28am
Quote (Zeratull @ Nov 30 2009 10:00pm)
niestety nic

Tutaj masz pc forum: http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91


ja to kazda wedke wystawiam w mp i schodza :)

taka 8 dura to z ~3 fg :)
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Dec 2 2009 06:36am
Quote (alienwersus @ 2 Dec 2009 09:28)
ja to kazda wedke wystawiam w mp i schodza :)

taka 8 dura to z ~3 fg :)


to prawda ze wedki ida jak woda? :P tak ida wszystkie , a taka z 8dura to 1 fg , 10-15 -2fg i tak dalej :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1113211331134113511361443Next
Add Reply New Topic New Poll