Quote (cagiva @ Nov 29 2009 10:43pm)
takiego dexa wyciagam z samych itemow, a ze kupilem armor i charm z lacznie 76 dex to juz trudno :|
tez nad tym myslalem zeby kupic sworda i trzymac go na pala, ale kiedy ja go unlockuje..

1/8 mqs, no coz nie mam szczescia.
ale odpowiedz na pytanie czy bardziej oplaca sie zwrocic uwage na max dmg i critic czy na avg dmg z daggerem, w sumie tu i tu critics beda dosyc duze, sam nie wiem
wiem jak wolisz

możesz zawsze kupić teraz daggera a na paladyna kluba mieć.. ja miałem cluba 180ee i całkiem dobrze się sprawował

a 1/8 to nie jest źle ja paladyna wbiłem na 10 climbie... a monka na 11
chociaż nie każdy ma takie szczęście

Quote (sim @ Nov 30 2009 01:19am)
dla mnie przyjemnie lepiej j by sie gralo na daggerze niz swordzie przy takim rozstawienu dex/str, a na palladyna za te pozostale 200 fg zakupisz jakiegos cluba z w miare dobrym ee( atm w markecie jest 111 ee za 299fg)
a co do szczescia to niektorzy maja go jeszcze mniej 
e:sword 82 ee jest za markjecie za 290 fg, a dagger 99 ee za 350

no niestety.. ale życzę Ci powodzenia

tak najszczerzej jak potrafie
This post was edited by Bodziuu on Nov 30 2009 01:58pm