Quote (Skitels @ 21 Nov 2009 15:31)
nom torszke dziwne choc mysle ze bedzie i pora na pass
a wracajac do peszka to chyba w amigos zle sie dzieje .. 2 lock ?

no offens
Jaki 2 lock? Na razie z tego co mi wiadomo to tylko u miśka jest l/b do wyjaśnienia sprawy. Chyba, że mamy kogoś ukrytego

Quote (mar_j @ 25 Nov 2009 13:14)
nic nadzwyczajnego

Cambovenzi mial 5/5 w tamtym sezonie

i jak tu pozniej wierzyc we wlasne szczescie
This post was edited by amigo on Nov 25 2009 08:17am