Quote (Vieniu @ 28 Jul 2011 21:33)
30zł jestem w stanie wydać. 90zł mi trochę szkoda.
Kurwa, chyba zassam tego hona dzisiaj (Miałem już, ale format) i pogram na tych trialach, byle nie w tego pierdolonego lola. Kurwa, od jakichś 10 gier w teamie mam samych retardów i feederów. Kurwa, kim bym nie grał, kim bym kurwa nie próbował wycarrować tej gry, to i tak przegram. Kurwa, przecież jak to możliwe, żeby 30 lvle mając po 400 winów, w 15 minucie mieli po 0/5+...
Wiem, że wylewam płacz, ale mam to w dupie. Kurwa, mam wrażenie, że na 30 lvl jest więcej retardów niż na niższych. Usunąłbym tego pierdolonego lola, ale nie mam żadnej innej gry w alternatywie.
to nie wiem jak ci sie hon spodoba

dzisiaj gralimsmy sobie z peuem i cichym, my we 3 + 2 randomy vs 5 randomow, jeden z nich mial wysoki wskaznik skila (liczony jakostam) i wybral pollywoga, to raczej support/disabler i rozjebal nam gre robiac staty chyba ze 25-3 bo mielismy jednego debila w druzynie, ja mialem staty chyba z 5-0 na poczatku ale i tak przegralismy bo tamten typ nie robil nic tylko dal sie zabijac