d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1112113114115116206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,328
Joined: Jun 10 2008
Gold: 219.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 01:26pm
Kurwa, coraz bardziej mnie wkurwia ten pierdolony lol.

Pograłbym w tego Hona, ale nie mam kasy, a jak będę mieć, to trochę szkoda mi na niego wydawać... Może kiedyś.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 28 2011 01:29pm
poczekaj na jakas promocje i zaplac 30zl, czy to duzo za gre? w promocji kosztuje 10$ ale lepiej jakbys pogral sobie z kims z jsp na trialach bo mozesz sie wkurwiac jeszcze bardziej jak nie bedziesz ogarniac :D
Member
Posts: 6,328
Joined: Jun 10 2008
Gold: 219.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 01:33pm
Quote (lszcz @ Jul 28 2011 08:29pm)
poczekaj na jakas promocje i zaplac 30zl, czy to duzo za gre? w promocji kosztuje 10$ ale lepiej jakbys pogral sobie z kims z jsp na trialach bo mozesz sie wkurwiac jeszcze bardziej jak nie bedziesz ogarniac :D


30zł jestem w stanie wydać. 90zł mi trochę szkoda.

Kurwa, chyba zassam tego hona dzisiaj (Miałem już, ale format) i pogram na tych trialach, byle nie w tego pierdolonego lola. Kurwa, od jakichś 10 gier w teamie mam samych retardów i feederów. Kurwa, kim bym nie grał, kim bym kurwa nie próbował wycarrować tej gry, to i tak przegram. Kurwa, przecież jak to możliwe, żeby 30 lvle mając po 400 winów, w 15 minucie mieli po 0/5+...

Wiem, że wylewam płacz, ale mam to w dupie. Kurwa, mam wrażenie, że na 30 lvl jest więcej retardów niż na niższych. Usunąłbym tego pierdolonego lola, ale nie mam żadnej innej gry w alternatywie.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 28 2011 01:35pm
Quote (Vieniu @ 28 Jul 2011 21:33)
30zł jestem w stanie wydać. 90zł mi trochę szkoda.

Kurwa, chyba zassam tego hona dzisiaj (Miałem już, ale format) i pogram na tych trialach, byle nie w tego pierdolonego lola. Kurwa, od jakichś 10 gier w teamie mam samych retardów i feederów. Kurwa, kim bym nie grał, kim bym kurwa nie próbował wycarrować tej gry, to i tak przegram. Kurwa, przecież jak to możliwe, żeby 30 lvle mając po 400 winów, w 15 minucie mieli po 0/5+...

Wiem, że wylewam płacz, ale mam to w dupie. Kurwa, mam wrażenie, że na 30 lvl jest więcej retardów niż na niższych. Usunąłbym tego pierdolonego lola, ale nie mam żadnej innej gry w alternatywie.


to nie wiem jak ci sie hon spodoba :d dzisiaj gralimsmy sobie z peuem i cichym, my we 3 + 2 randomy vs 5 randomow, jeden z nich mial wysoki wskaznik skila (liczony jakostam) i wybral pollywoga, to raczej support/disabler i rozjebal nam gre robiac staty chyba ze 25-3 bo mielismy jednego debila w druzynie, ja mialem staty chyba z 5-0 na poczatku ale i tak przegralismy bo tamten typ nie robil nic tylko dal sie zabijac
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 28 2011 01:37pm
Quote (lszcz @ 28 Jul 2011 21:29)
poczekaj na jakas promocje i zaplac 30zl, czy to duzo za gre? w promocji kosztuje 10$ ale lepiej jakbys pogral sobie z kims z jsp na trialach bo mozesz sie wkurwiac jeszcze bardziej jak nie bedziesz ogarniac :D


Do jutra jest promocja na hona za 10 dolarow wiec nie zostalo wiele czasu.
Member
Posts: 6,328
Joined: Jun 10 2008
Gold: 219.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 01:38pm
Quote (Saygon @ Jul 28 2011 08:37pm)
Do jutra jest promocja na hona za 10 dolarow wiec nie zostalo wiele czasu.


I tak nie kupię w ciągu tych dwóch dni. Muszę najpierw ją poogarniać na trialach.

Ściągam to, jutro mi się ściągnie.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 28 2011 01:39pm
Quote (Vieniu @ 28 Jul 2011 21:38)
I tak nie kupię w ciągu tych dwóch dni. Muszę najpierw ją poogarniać na trialach.

Ściągam to, jutro mi się ściągnie.


to pamietaj o tym co ci napisalem w pm :mellow:
Member
Posts: 6,328
Joined: Jun 10 2008
Gold: 219.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 01:41pm
Quote (lszcz @ Jul 28 2011 08:39pm)
to pamietaj o tym co ci napisalem w pm :mellow:


Dam Ci znać.

Troche przesadziłem z ilością słów "Kurwa" w poprzednim poście. Jak to czytam, to jakbym czytał post biedaka umysłowego.
Member
Posts: 6,328
Joined: Jun 10 2008
Gold: 219.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 01:43pm
Ogólnie lekki jest ten klient, bo 500mb.

Czy później też trzeba ściągać jakieś patche czy coś?

Ściągam już btw.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 28 2011 01:44pm
Quote (Vieniu @ 28 Jul 2011 21:43)
Ogólnie lekki jest ten klient, bo 500mb.

Czy później też trzeba ściągać jakieś patche czy coś?

Ściągam już btw.


nie dubloj postow
zazwyczaj client ze strony sciaga sie juz spaczowany, zreszta pacze nie powinny wazyc duzo, jak wchodzi nowa postac to caly pacz nie przekracza 20mb
Go Back To Polska Topic List
Prev1112113114115116206Next
Add Reply New Topic New Poll