d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev1112113114115116125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,192
Joined: Jul 11 2008
Gold: 271.00
May 5 2011 11:26am
Quote (b0b3k @ 5 May 2011 18:57)
To powodzenia kierowcy, uważajcie na motocyklistów.


chyba odwrotnie , pie*** trole co nie patrzą w lusterka
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 5 2011 11:27am
Quote (rip_master2 @ May 5 2011 07:26pm)
chyba odwrotnie , pie*** trole co nie patrzą w lusterka


:blink:
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
May 5 2011 11:39am
Quote (rip_master2 @ 5 May 2011 19:26)
chyba odwrotnie , pie*** trole co nie patrzą w lusterka


Popieram. Zapierdalają bez rozumu na tych swoich ścigaczach, to niech oni uważają. Jak ja mam dużą prędkość - ja uważam.

Swoją drogą, czasami aż kusi nagle zjechać na pobocze / skręcić w prawo jak chuje pierdolone wyprzedzają z prawej strony prawie po poboczu. Przecież to niepoważne jest i nieodpowiedzialne.
Mi lekko zniszczą karoserię - sobie zniszczą życie i marzenia - warto? A i tak zapłaci jego ubezpieczyciel ^^
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
May 5 2011 11:59am
Quote (rip_master2 @ 5 May 2011 19:26)
chyba odwrotnie , pie*** trole co nie patrzą w lusterka


WUT? O.o

Quote (Nothus @ 5 May 2011 19:39)
Popieram. Zapierdalają bez rozumu na tych swoich ścigaczach, to niech oni uważają. Jak ja mam dużą prędkość - ja uważam.

Swoją drogą, czasami aż kusi nagle zjechać na pobocze / skręcić w prawo jak chuje pierdolone wyprzedzają z prawej strony prawie po poboczu. Przecież to niepoważne jest i nieodpowiedzialne.
Mi lekko zniszczą karoserię - sobie zniszczą życie i marzenia - warto? A i tak zapłaci jego ubezpieczyciel ^^


No jak debil dostał prawko na motor to co poradzisz?

This post was edited by Phrarr on May 5 2011 12:00pm
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
May 5 2011 12:27pm
Quote (Nothus @ May 5 2011 05:39pm)
Popieram. Zapierdalają bez rozumu na tych swoich ścigaczach, to niech oni uważają. Jak ja mam dużą prędkość - ja uważam.

Swoją drogą, czasami aż kusi nagle zjechać na pobocze / skręcić w prawo jak chuje pierdolone wyprzedzają z prawej strony prawie po poboczu. Przecież to niepoważne jest i nieodpowiedzialne.
Mi lekko zniszczą karoserię - sobie zniszczą życie i marzenia - warto? A i tak zapłaci jego ubezpieczyciel ^^


wyprzedza czy omija z prawej strony?
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
May 12 2011 07:27am
kat. A zdane a kat. B bede zdawal po sesji :hail:
Member
Posts: 4,574
Joined: Feb 27 2008
Gold: 1.00
May 13 2011 12:29pm
drugi raz nie zdany praktyczny :(
ja pierdole byłem juz tak blisko i sie zagapilem i znow prawie przypierdolilem w auto, jedna sekudna wczesniej bym sie ogarnal i sam by zachamowal ale egzaminator byl szybszy
jestem w chuj na siebie zly,
ja pierdole!!
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
May 13 2011 12:33pm
Ile u was kosztuje kurs "ze wszystkim"?

This post was edited by jestem_bogiem on May 13 2011 12:34pm
Member
Posts: 4,574
Joined: Feb 27 2008
Gold: 1.00
May 13 2011 12:35pm
Quote (jestem_bogiem @ 13 May 2011 19:33)
Ile u was kosztuje kurs "ze wszystkim"?


mnie kosztował 1100zł sam kurs + 22zł teoria w WORD'zie i 112zł praktyka i wyrobienie prawka 84,50zł bodajze teraz
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
May 13 2011 12:37pm
Quote (jestem_bogiem @ 13 May 2011 20:33)
Ile u was kosztuje kurs "ze wszystkim"?


Za 700++ można chyba zrobic jak dalej ta promocja jest aktualna.
Oczywko plus lekarz, egzamin, plastik.
Go Back To Polska Topic List
Prev1112113114115116125Next
Add Reply New Topic New Poll