Quote (rip_master2 @ 5 May 2011 19:26)
chyba odwrotnie , pie*** trole co nie patrzą w lusterka
Popieram. Zapierdalają bez rozumu na tych swoich ścigaczach, to niech oni uważają. Jak ja mam dużą prędkość - ja uważam.
Swoją drogą, czasami aż kusi nagle zjechać na pobocze / skręcić w prawo jak chuje pierdolone wyprzedzają z prawej strony prawie po poboczu. Przecież to niepoważne jest i nieodpowiedzialne.
Mi lekko zniszczą karoserię - sobie zniszczą życie i marzenia - warto? A i tak zapłaci jego ubezpieczyciel ^^