☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev
1
112
113
114
115
116
1410
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 314375
Replies: 14099
Track Topic
rysiomator
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold
:
406.00
#1131
Sep 26 2010 03:49am
Quote (Feye @ Sep 25 2010 01:52pm)
warto oglądać ten film?
tak bylem w kinie dobry calkiem\
rysiomator
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold
:
406.00
#1132
Sep 26 2010 03:50am
Quote (zYwi3c @ Sep 22 2010 12:05pm)
Całkiem fajny film -> z tego co pamietam to wygral "walke" o oscary z Avatarem.
tak dokladnie ;d a ten film robila zona albo eks Pana co Robil avatar a na ten film poszedl tylko milion dolarow a na awatara imo duzo
colos
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
1,000.00
#1133
Sep 26 2010 03:54am
ja czekam na predators,az wstawia z napisami na playtube.pl
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#1134
Sep 26 2010 04:03am
Polećcie mi horror, po którym się posram ze strachu.
kapishon
Member
Posts: 6,712
Joined: Feb 18 2008
Gold
:
102.46
#1135
Sep 26 2010 04:32am
Quote (orcon @ Sep 26 2010 08:26am)
Film jest dobry. Warto obejrzeć.
Quote (groch55 @ Sep 26 2010 10:44am)
owszem warto
predators? bylem w kinie na tym. (zenada) ^n
Feye
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold
:
2.46
#1136
Sep 26 2010 09:14pm
Quote (zYwi3c @ 17 Sep 2010 21:12)
Piatek / Friday TRYLOGIA 1995-2002 DVDRip + SUB PL
O to ;o ?
właśnie oglądałem pierwszą część : D miazga, zaraz 2a
Colarz
Member
Posts: 4,245
Joined: Jan 27 2010
Gold
:
46.59
#1137
Sep 26 2010 11:04pm
Jakiś film polecicie? pm jak cos ^
Pr3o
Member
Posts: 3,606
Joined: Aug 31 2010
Gold
:
0.03
#1138
Oct 1 2010 02:35pm
Dziewczyna z ekstraklasy - 7/10 film całkiem całkiem da się obejrzeć
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#1139
Oct 2 2010 06:57pm
The Social Netwok
zapowiada sie naprawde epicko, na imdb i nawet na RottenTomatoes film na bardzo wysokie noty ( na 160 recenzji krytykow, tylko 4 byly negatywne
)
http://www.rottentomatoes.com/m/the-social-network/
W Polsce od 15 pazdziernika w kinach.
orcon
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold
:
6.24
#1140
Oct 3 2010 01:53am
Quote (kapishon @ Sep 26 2010 12:32pm)
predators? bylem w kinie na tym. (zenada) ^n
Też na tym byłem, wcale nie jest taki zły.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
112
113
114
115
116
1410
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact