ja całą noc nie spałem bo mnie głowa bolała. w nocy wypiłem ze 2 kawy jeszcze a teraz pije kolejną. głowa już nie boli ale jestem trochę zmęczony wiec dziś odpoczywam. no niby nowy split się zaczął wiec może i ja zainstaluje :->
Właśnie odkryłem, że teraz nie resetują rangi
