☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev
1
1120
1121
1122
1123
1124
1443
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 208282
Replies: 14427
Track Topic
Malach
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold
:
207,355.74
#11211
Nov 11 2009 06:14am
Quote (aniolek @ Nov 11 2009 11:31am)
no wlasnie nie widze zadnego 200ee charma
i int tez slabo, nie widac zadnych 60...
jakby ktos widzial to prosze o linka
ok jak znajde to wysle
aniolek
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold
:
892.55
#11212
Nov 11 2009 09:53am
postanowilem ze chyba sprzedam all melee eq
i kupie takie no1 mage co by samemu robic climby i grac tylko magiem, taki mf
co prawda gps duzo nie bedzie ale bardziej mi sie oplaci robic 1-71 raz na tydzien z fajnym eq niz za kazdym razem z crap eq szukac cata
Bodziuu
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold
:
0.00
#11213
Nov 11 2009 12:14pm
ja pierdoleeeeeeeee
ale zjebałem pierdole nie gram juz w lsa
magical light I
30 dex
wjebałem do kosza w trakcie catoow bo mialem full i zapomnialem ze mam to w ekwipunku i myslałem że to śmieć
kurwa taką głupote zrobic nawet nie zwróciłem uwagi.... nigdy wiecej nie gram w nic jak piłem
koyot313
Member
Posts: 6,904
Joined: Sep 7 2005
Gold
:
4,509.00
#11214
Nov 11 2009 12:17pm
Szukam 55lvl focusa 120ee+++
pm jak kto ma
dzieki
aniolek
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold
:
892.55
#11215
Nov 11 2009 12:19pm
Quote (Bodziuu @ Nov 11 2009 07:14pm)
ja pierdoleeeeeeeee
ale zjebałem pierdole nie gram juz w lsa
magical light I
30 dex
wjebałem do kosza w trakcie catoow bo mialem full i zapomnialem ze mam to w ekwipunku i myslałem że to śmieć
kurwa taką głupote zrobic nawet nie zwróciłem uwagi.... nigdy wiecej nie gram w nic jak piłem
a ja wlasnie ide zaraz po browara bo na trzezwo juz w lsa grac nie dam rady :<
Bodziuu
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold
:
0.00
#11216
Nov 11 2009 12:23pm
Quote (aniolek @ Nov 11 2009 08:19pm)
a ja wlasnie ide zaraz po browara bo na trzezwo juz w lsa grac nie dam rady :<
wal śmiało ale kurwa jestem zły
a najgorsze to że to nie moj item był
aniolek
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold
:
892.55
#11217
Nov 11 2009 12:28pm
Quote (Bodziuu @ Nov 11 2009 07:23pm)
wal śmiało ale kurwa jestem zły
a najgorsze to że to nie moj item był
dobry zwyczaj...
ja wole na swoich crapach dzialac, no chyba ze stac mnie na oddanie takiego samego/lepszego itemka
Bodziuu
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold
:
0.00
#11218
Nov 11 2009 12:31pm
Quote (aniolek @ Nov 11 2009 08:28pm)
dobry zwyczaj...
ja wole na swoich crapach dzialac, no chyba ze stac mnie na oddanie takiego samego/lepszego itemka
ja go dostałęm po prostu bo koleś nie gra już w LSa masakra załamałem się
aniolek
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold
:
892.55
#11219
Nov 11 2009 12:33pm
Quote (Bodziuu @ Nov 11 2009 07:31pm)
ja go dostałęm po prostu bo koleś nie gra już w LSa masakra załamałem się
bedzie dobrze
to nie rl...
Bodziuu
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold
:
0.00
#11220
Nov 11 2009 12:33pm
Quote (aniolek @ Nov 11 2009 08:33pm)
bedzie dobrze
to nie rl...
wiem wiem dlatego dałem juz na luz
tylko nie wiem czy mu napisac o tym
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1120
1121
1122
1123
1124
1443
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact