d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1112011211122112311241443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,355.74
Nov 11 2009 06:14am
Quote (aniolek @ Nov 11 2009 11:31am)
no wlasnie nie widze zadnego 200ee charma

i int tez slabo, nie widac zadnych 60...

jakby ktos widzial to prosze o linka


ok jak znajde to wysle
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Nov 11 2009 09:53am
postanowilem ze chyba sprzedam all melee eq
i kupie takie no1 mage co by samemu robic climby i grac tylko magiem, taki mf
co prawda gps duzo nie bedzie ale bardziej mi sie oplaci robic 1-71 raz na tydzien z fajnym eq niz za kazdym razem z crap eq szukac cata
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2009 12:14pm
ja pierdoleeeeeeeee

ale zjebałem pierdole nie gram juz w lsa




magical light I
30 dex

wjebałem do kosza w trakcie catoow bo mialem full i zapomnialem ze mam to w ekwipunku i myslałem że to śmieć

kurwa taką głupote zrobic nawet nie zwróciłem uwagi.... nigdy wiecej nie gram w nic jak piłem :O
Member
Posts: 6,904
Joined: Sep 7 2005
Gold: 4,509.00
Nov 11 2009 12:17pm
Szukam 55lvl focusa 120ee+++
pm jak kto ma
dzieki
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Nov 11 2009 12:19pm
Quote (Bodziuu @ Nov 11 2009 07:14pm)
ja pierdoleeeeeeeee

ale zjebałem pierdole nie gram juz w lsa




magical light I
30 dex

wjebałem do kosza w trakcie catoow bo mialem full i zapomnialem ze mam to w ekwipunku i myslałem że to śmieć

kurwa taką głupote zrobic nawet nie zwróciłem uwagi.... nigdy wiecej nie gram w nic jak piłem :O


a ja wlasnie ide zaraz po browara bo na trzezwo juz w lsa grac nie dam rady :<
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2009 12:23pm
Quote (aniolek @ Nov 11 2009 08:19pm)
a ja wlasnie ide zaraz po browara bo na trzezwo juz w lsa grac nie dam rady :<



wal śmiało ale kurwa jestem zły

a najgorsze to że to nie moj item był
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Nov 11 2009 12:28pm
Quote (Bodziuu @ Nov 11 2009 07:23pm)
wal śmiało ale kurwa jestem zły

a najgorsze to że to nie moj item był


dobry zwyczaj...

ja wole na swoich crapach dzialac, no chyba ze stac mnie na oddanie takiego samego/lepszego itemka
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2009 12:31pm
Quote (aniolek @ Nov 11 2009 08:28pm)
dobry zwyczaj...

ja wole na swoich crapach dzialac, no chyba ze stac mnie na oddanie takiego samego/lepszego itemka


ja go dostałęm po prostu bo koleś nie gra już w LSa masakra załamałem się
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Nov 11 2009 12:33pm
Quote (Bodziuu @ Nov 11 2009 07:31pm)
ja go dostałęm po prostu bo koleś nie gra już w LSa masakra załamałem się


bedzie dobrze :P

to nie rl...
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2009 12:33pm
Quote (aniolek @ Nov 11 2009 08:33pm)
bedzie dobrze :P

to nie rl...


wiem wiem dlatego dałem juz na luz

tylko nie wiem czy mu napisac o tym
Go Back To Polska Topic List
Prev1112011211122112311241443Next
Add Reply New Topic New Poll