d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1111112113114115717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 10 2011 10:38am
Quote (VolveR @ 10 Jan 2011 17:36)
Pozostałe 2 serie obejrzane już. Aktualnie wziąłem się za Clannad, chociaż to trochę inny typ. Potem sprawdzę pewnie Monster.


Clannad jest przeepicki <3
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jan 10 2011 11:19am
Quote (Cavalorn @ Jan 10 2011 01:38am)
zawsze myslalem ze duzo humoru, zazenowania i cyckow = ecchi :C

No nie do końca ale najważniejsze wyboldowałem. Swoją droga oglądam obecnie 2 sezon Sekirei cuz troche się zajebałem mułem i dopiero zauważyłem, że wyszedł - przodujące anime jeśli o cycki chodzi :rofl:
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 10 2011 05:11pm
Yumekui Merry
nowe anime,dopiero 1 odcinek,mysle ze bedzie fajne

Gatunki: Ecchi, Fantasy, Nadprzyrodzone, Akcja
nie mowie ze jest to prawdziwe ecchi,bo jest pierwszy odcinek,a gatunek ctrl c ctrl v z neta
Member
Posts: 272
Joined: Oct 5 2010
Gold: 0.01
Warn: 10%
Jan 10 2011 06:07pm
blicz sie juz skonczył? o.O czy polowy nawet nie ma
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jan 11 2011 07:55am
Quote (JadowityWonsz @ Jan 11 2011 02:07am)
blicz sie juz skonczył? o.O czy polowy nawet nie ma

Zapowiada się druga moda na sukces
Quote (kakarotto94 @ Jan 11 2011 01:11am)
Yumekui Merry
nowe anime,dopiero 1 odcinek,mysle ze bedzie fajne

Gatunki: Ecchi, Fantasy, Nadprzyrodzone, Akcja
nie mowie ze jest to prawdziwe ecchi,bo jest pierwszy odcinek,a gatunek ctrl c ctrl v z neta
http://adala-news.fr/wp-content/uploads/2010/12/Yumekui-Merry-anime.jpg

wg shindena akcja i supernatural

This post was edited by RavenN on Jan 11 2011 07:59am
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 11 2011 12:28pm
ja z nowosci licze na BEELZEBUBA
Member
Posts: 10,435
Joined: Jul 2 2008
Gold: 32,180.00
Jan 11 2011 12:38pm
Quote (marvolo @ Jan 11 2011 06:28pm)
ja z nowosci licze na BEELZEBUBA


Po pierwszym epku gówno :(
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 17 2011 05:02pm
Quote (Gepard12 @ 11 Jan 2011 19:38)
Po pierwszym epku gówno :(


zapowiada sie cos w stylu fairy tail itd
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 17 2011 05:06pm


Przed chwilą skończyłem.
Jeden z największych klasyków wśród mang, polecam wszystkim miłośnikom political fiction
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 17 2011 05:20pm
Quote (marvolo @ Jan 18 2011 12:02am)
zapowiada sie cos w stylu fairy tail itd


nom,oba epki przekox
ja ogladam na kreskowce w dobrej jakosci,a napisy polskie z przeklenstwami rzadza :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1111112113114115717Next
Add Reply New Topic New Poll