Quote (Feye @ 25 Sep 2010 15:52)
warto oglądać ten film?
sam nie oglądałem, ale sądząc po ocenach na imbd film jest niezły
http://www.imdb.com/title/tt1424381/btw. dźwięk w BRripie jest dobry, tylko zwykłe odtwarzacze tego nie odtworzą, trzeba mieć dobry sprzęt bo dźwięk jest "nieruszony"
wiec jeśli ktoś ma odtwarzacz blurej to nic nie stoi za przeszkodą, żeby oglądać.
Dziś albo jutro będzie 720p/1080p
This post was edited by Pr3o on Sep 25 2010 07:59am