d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11111121131141151680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,470
Joined: Oct 5 2005
Gold: 0.00
Sep 4 2009 03:07pm
Quote (zYwi3c @ Fri, Sep 4 2009, 08:32pm)
ehh, juz wszystko prawie ogarnelem, tylko jeszcze nie wiem jak ustawic motyw z dustami ... powiedzmy ze pojedynczo dusty sa po 3g80s ... a stackami po 60g ... i wtedy wystawia mi pojedynczo dusty po 2.99g a nie po 3.79 :<


niestety nie da się tak, bo wg logiki tego addona po prostu masz być najtanszy, obojetnie czy w hurcie czy w detalu
dla dustów nie działa najlepiej, ale ile problemu odpada przy wystawianiu gemów :D

This post was edited by ArtiQn on Sep 4 2009 03:07pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 4 2009 03:25pm
Quote (ArtiQn @ Fri, 4 Sep 2009, 23:07)
niestety nie da się tak, bo wg logiki tego addona po prostu masz być najtanszy, obojetnie czy w hurcie czy w detalu
dla dustów nie działa najlepiej, ale ile problemu odpada przy wystawianiu gemów :D


no szkoda ;) dusty sobie ustawilem 20x w 1 aukcji i stackami bedzie mi wystawial ... a do gemow to imbowy addon :>
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 4 2009 04:04pm
bijemy anub'araka na hm 10 man i twierdzimy ze 3 faza to ostry przekurw ;d
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 4 2009 04:55pm
nie daly rady edit zabity kutas ;p
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 4 2009 05:08pm
na tych ringach wyszedlem 1700 golda do przodu na czysto:P
dzisiaj probowalismy tych faction champions hm, ale powaznie cos nie mozemy dac rady :P. potem skoczylismy na szybkosci heartbreakera po moja bron, ale ofc znowu nie padla, tylko jakies mailowe gowno... jestem chyba skazany na bieganie z taka chujowa bronia...
@Ven - daliscie rade jakis tribute run zrobic? :), no i GZ oczywiscie :)

This post was edited by melua on Sep 4 2009 05:11pm
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 4 2009 05:25pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 4 2009 08:18pm
eh chyba ceny ore i herbow znaczaco wzrosna cuz ban wave byl i gather buddy przypadkiem warden zachaczyl :\
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 4 2009 10:12pm
Quote (DeathSquadOfVip @ Sat, 5 Sep 2009, 01:25)
http://hdimage.org/images/m8wfuybvbtzcqr0cr9et.png


na ilu healerow zrobiliscie ? :o

Ogolnie mamy zamiar nasza 10tka jechac na to cale Insinity, ze bez wipe to zrobic ;D ale watpie ze sie uda ;d
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Sep 4 2009 11:35pm
gz Ven!

Myśmy przeszli championów na 10 hc, ale w niezbyt optymalnym składzie: protadin, feral tank, disc priest, resto shaman, resto druid, hunter, elemental shaman, dk, rogue i enh shaman (grający w resto main specu).

btw - nie wiem, czy zwróciliście uwagę na vendorów od setów 258 ilvl przy wejściu do raidówki - Champion Isimode (ally) i Champion Faesrol (horda) :D
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 5 2009 01:28am
Quote (Pozer @ Sat, Sep 5 2009, 02:18am)
eh chyba ceny ore i herbow znaczaco wzrosna cuz ban wave byl i gather buddy przypadkiem warden zachaczyl :\


Spoznilem sie :< Tak czy siak warlockowi herb/mining zrobie to najwyzej bede sam farmil. Albo na piroxa ulepszonego trzeba bedzie poczekac

A co z Twoim kontem ?

This post was edited by myr00n on Sep 5 2009 01:37am
Go Back To Polska Topic List
Prev11111121131141151680Next
Closed New Topic New Poll