d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1111511161117111811191443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 8 2009 07:24am
Quote (zaki @ Nov 8 2009 03:17pm)
jak jestem na catas to jak napisac do wszystkich osob z przedzialu +/- 3 lvl ??

kiedys tak mozna bylo o ile dobrze pamietam


tak jak Radziu napisał :P

możesz tylko sprawdzić kto jest w tym przedziale np: /find -
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 8 2009 07:28am
Quote (Bodziuu @ 8 Nov 2009 14:24)
tak jak Radziu napisał :P

możesz tylko sprawdzić kto jest w tym przedziale np: /find -


Radek jest słaby :c
ktoś chętny na the maze za 30 min?
Member
Posts: 6,904
Joined: Sep 7 2005
Gold: 4,509.00
Nov 8 2009 07:33am
ISo cene focused heal 142 ee lvl 55
dzieki
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 8 2009 07:40am
Quote (koyot313 @ Nov 8 2009 02:33pm)
ISo cene  focused heal 142 ee lvl 55
dzieki


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91

iso postowanie tam
dzieki

teraz to jakies 1800-2000fg ten foc.
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 8 2009 07:40am
chyba zmienie gildie ;/
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Nov 8 2009 07:41am
Quote (Bodziuu @ 8 Nov 2009 14:40)
chyba zmienie gildie ;/


come to me :D
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 8 2009 07:41am
Quote (Bodziuu @ Nov 8 2009 02:40pm)
chyba zmienie gildie ;/


nie placa juz ? ;]
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 8 2009 07:43am
Quote (Bodziuu @ 8 Nov 2009 14:40)
chyba zmienie gildie ;/


wszystkie gildie, ktore placa za GP sa niewypalem same w sobie - albo sie jest ze znajomymi, i gra dla przyjemnosci, albo zeby zarobic. Jak ktos wybiera opcje #2, to raczej nie dba o dobro gildii tylko o wlasna kieszen.

Ktos chetny na 55-71? Paladyn sie grzeje.

Quote (zaki @ 8 Nov 2009 14:45)
no ja moge


wybacz, leecherow nie ciagam za soba.

This post was edited by markov on Nov 8 2009 07:48am
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Nov 8 2009 07:45am
Quote (markov @ 8 Nov 2009 14:43)
wszystkie gildie, ktore placa za GP sa niewypalem same w sobie - albo sie jest ze znajomymi, i gra dla przyjemnosci,  albo zeby zarobic. Jak ktos wybiera opcje #2, to raczej nie dba o dobro gildii tylko o wlasna kieszen.

Ktos chetny na 55-71? Paladyn sie grzeje.


no ja moge

Quote (markov @ 8 Nov 2009 14:43)
wybacz, leecherow nie ciagam za soba.


To nie ^^



This post was edited by zaki on Nov 8 2009 07:50am
Member
Posts: 21,575
Joined: May 13 2008
Gold: 14,501.17
Nov 8 2009 08:21am
Quote (markov @ Nov 8 2009 03:43pm)
wszystkie gildie, ktore placa za GP sa niewypalem same w sobie - albo sie jest ze znajomymi, i gra dla przyjemnosci,  albo zeby zarobic. Jak ktos wybiera opcje #2, to raczej nie dba o dobro gildii tylko o wlasna kieszen.

Ktos chetny na 55-71? Paladyn sie grzeje.



wybacz, leecherow nie ciagam za soba.


66 lvl mage healer jak need to pm me

ide poexpic z monkiem

This post was edited by Razo on Nov 8 2009 08:24am
Go Back To Polska Topic List
Prev1111511161117111811191443Next
Add Reply New Topic New Poll