Quote (Bodziuu @ 8 Nov 2009 14:40)
chyba zmienie gildie ;/
wszystkie gildie, ktore placa za GP sa niewypalem same w sobie - albo sie jest ze znajomymi, i gra dla przyjemnosci, albo zeby zarobic. Jak ktos wybiera opcje #2, to raczej nie dba o dobro gildii tylko o wlasna kieszen.
Ktos chetny na 55-71? Paladyn sie grzeje.
Quote (zaki @ 8 Nov 2009 14:45)
no ja moge
wybacz, leecherow nie ciagam za soba.
This post was edited by markov on Nov 8 2009 07:48am