d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1111211131114111511161443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 1 2009 03:48pm
Quote (Bodziuu @ 2 Nov 2009 00:28)
potwierdzam :) btw jak bym mial mało fg to bym miał motywacje do gry


wadzi Ci te 900? ;d

Akuzacja nie sprzedawaj charma bo i tak przegrasz w pokera ;c
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2009 03:51pm
Quote (blondaas @ Nov 1 2009 11:48pm)
wadzi Ci te 900? ;d

Akuzacja nie sprzedawaj charma bo i tak przegrasz w pokera ;c


900 już nie :P

Pokaż transakcje z: (listopad) Ilość transakcji: 2 · Suma złota otrzymanego/wysłanego: 0.00 / -3,000.00
Member
Posts: 28,083
Joined: Sep 21 2006
Gold: 25,400.00
Nov 2 2009 02:31pm
Quote (Bodziuu @ 1 Nov 2009 22:51)
900 już nie :P

Pokaż transakcje z: (listopad) Ilość transakcji: 2 · Suma złota otrzymanego/wysłanego: 0.00 / -3,000.00


Showing Transactions From The Month of: November 2009 · Total Transactions: 4 · Gold In/Out: 1.90 / -3,075.00
:P

Showing Transactions From The Month of: October 2009 · Total Transactions: 47 · Gold In/Out: 5,887.76 / -19,671.87
najgorszy miesiac w ls-ie :Cry:

This post was edited by Demon_DybeK on Nov 2 2009 02:32pm
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 2 2009 04:03pm
Quote (Demon_DybeK @ Nov 2 2009 10:31pm)
Showing Transactions From The Month of: November 2009 · Total Transactions: 4 · Gold In/Out: 1.90 / -3,075.00
:P

Showing Transactions From The Month of:  October 2009  ·  Total Transactions: 47 · Gold In/Out: 5,887.76 / -19,671.87
najgorszy miesiac w ls-ie :Cry:


inwestycje się zwracają często :P
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Nov 3 2009 09:10am
jak sie uzyhe potiona to on dziala przez jakis okreslony czas czy nie ?
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 3 2009 09:18am
Quote (zaki @ 3 Nov 2009 18:10)
jak sie uzyhe potiona to on dziala przez jakis okreslony czas czy nie ?


Quote
Magical potions are a rare item that when used permanently increases the stats listed on the item for your character until it is rerolled! A reroll can occur by a manual reroll, Master Quest attempt, or Ladder Reset


na prawde masz az takie problemy z angielskim?

Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Nov 3 2009 01:18pm
jaka kolejnosc key ? :D

Quote (blondaas @ 3 Nov 2009 20:21)
na miejscu czy na wynos?
czlowieku czy ty zawsze musisz tu burdel robic? wpadasz tu to na kazdej stronie 3-4 twoje posty widze z ktorych na prawde  niewiele jest sensownych
no off ale z takimi postami radze przeniesc sie tu


lubie tak

This post was edited by zaki on Nov 3 2009 01:24pm
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 3 2009 01:21pm
Quote (zaki @ 3 Nov 2009 22:18)
jaka kolejnosc key ? :D


na miejscu czy na wynos?
czlowieku czy ty zawsze musisz tu burdel robic? wpadasz tu to na kazdej stronie 3-4 twoje posty widze z ktorych na prawde niewiele jest sensownych
no off ale z takimi postami radze przeniesc sie tu

Quote (zaki @ 3 Nov 2009 22:18)
lubie tak


mam dziwne wrazenie ze nie tylko mnie wkurwia twoje zachowanie
ale ok, jest fakt ktory cie usprawiedliwia jestes z grudnia 93, juz nie bede tyle od ciebie wymagal

This post was edited by blondaas on Nov 3 2009 01:27pm
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 3 2009 01:56pm
Szukam charma na poziom 0.
Musi mieć podobne statystyki do:

Tier I
293 max life
19 str

którego już nie mam.


Pisze także tu, bo to pilne.
Przepraszam za spam.
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Nov 3 2009 02:07pm
Quote (blondaas @ 3 Nov 2009 20:21)
na miejscu czy na wynos?
czlowieku czy ty zawsze musisz tu burdel robic? wpadasz tu to na kazdej stronie 3-4 twoje posty widze z ktorych na prawde  niewiele jest sensownych
no off ale z takimi postami radze przeniesc sie tu



mam dziwne wrazenie ze nie tylko mnie wkurwia twoje zachowanie
ale ok, jest fakt ktory cie usprawiedliwia jestes z grudnia 93, juz nie bede tyle od ciebie wymagal


nie wiem za to czemu ty nie masz pokazanej roku urodzenia, bo albo jestes w moim wieku albo jestes opierdalajacym sie 25 latkiem, który gra w takie puste gry :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1111211131114111511161443Next
Add Reply New Topic New Poll