d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev11101111121131141715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2012 11:00am
Quote (vipszczur @ Nov 24 2012 06:52pm)
obstawiam ze okolice 400m, moze wiecej? ma prafie perf ias crit i crit dmg i wysokie srednie dmg, fakt brakuje mainstatów albo vita czy coś ale dps musi dawać kozacki wchuj :D


9 to perf ias, 50 to perf cd
imo wiecej niz 150m nikt za to nie da
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 24 2012 11:01am
Quote (Unsatiable @ Nov 24 2012 06:00pm)
9 to perf ias, 50 to perf cd
imo wiecej niz 150m nikt za to nie da


a co wg ciebie oznacza prawie perf? :s
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2012 11:11am
Quote (DrCox @ Nov 24 2012 07:01pm)
a co wg ciebie oznacza prawie perf? :s


na kacu siedze i nie zauwazylem slowa prawie
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 24 2012 11:15am
Quote (Unsatiable @ 24 Nov 2012 18:11)
na kacu siedze i nie zauwazylem slowa prawie


jak było w sopocie?
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 24 2012 11:21am
Quote (Unsatiable @ 24 Nov 2012 18:00)
9 to perf ias, 50 to perf cd
imo wiecej niz 150m nikt za to nie da


hm no to widocznie sie nie znam, wydawalo i sie ze za tak wysoki triefecta wiecej placa
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Nov 24 2012 12:31pm
buty natalii so coś warte?

95dex
71@
i coś tam
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Nov 24 2012 12:33pm
pc ten amu mniej wiecej? niby na monka arcane zajefajny, ale bez dexa :angry: na kazda postac w sumie fajny :unsure:


This post was edited by HunTer]nK[ on Nov 24 2012 12:34pm
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 24 2012 12:44pm
Quote (vipszczur @ Nov 24 2012 07:21pm)
hm no to widocznie sie nie znam, wydawalo i sie ze za tak wysoki triefecta wiecej placa


ceny na ah sa zawyżone przy takich gozu ringach / amu .. wiem coś o tym bo probowałem sprzedać 2 x już dobry ring amu i za kazdym razem musiałem zejść z 3xx mln do 100 ..
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Nov 24 2012 12:49pm
Quote (szefunio @ Nov 24 2012 06:44pm)
ceny na ah sa zawyżone przy takich gozu ringach / amu .. wiem coś o tym bo probowałem sprzedać 2 x już dobry ring amu i za kazdym razem musiałem zejść z 3xx mln do 100 ..


jakies pojecie ile wolac za amu? widze ze masz duzo pieniazkow w diablo3 pan destrukcji
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2012 01:06pm
Quote (szefunio @ Nov 24 2012 08:44pm)
ceny na ah sa zawyżone przy takich gozu ringach / amu .. wiem coś o tym bo probowałem sprzedać 2 x już dobry ring amu i za kazdym razem musiałem zejść z 3xx mln do 100 ..


dlatego ciezko znalezc dobry ring bo jak juz ktos wystawia za normalna cene to idzie w pare minut :c
Go Back To Polska Topic List
Prev11101111121131141715Next
Add Reply New Topic New Poll