Quote (kefir @ 19 Jul 2011 19:59)
saygon daj jakies 2-3 fajne gry bo po turnieju lola wracam do hona i chce troche sie troche ogarnac.
Gry w jakim sensie? Filmiki?
http://www.honcast.com/video/tournamentsQuote (Maarthz @ 19 Jul 2011 20:04)
z filmow ravija jeszcze rampage, bloodlust i legendary sa zajebiste
Dawaj linki bo nie widzialem.
This post was edited by Saygon on Jul 19 2011 12:04pm