Quote (radioslav @ 21 Apr 2011 12:00)
Mhm. No to w sumie spoko, ze musisz codziennie jezdzic, to na pewno jest lepszy sposob do nauki.W kazdym razie, to zycze powodzenia z kursem ; P
Ta przyda się

W takim tempie za 2 tygodnie pewnie wszystkie 30 godzin wyjeżdżę, a potem oczekiwanie na egzamin.