Quote (VolveR @ 10 Jan 2011 00:15)
Ergo Proxy to jedne z niewielu anime, które obejrzałem w całości. Polecam.
Sam szukam jakiegoś dobrego dark/psycho anime. Nie wiem jak to nazwać. Oglądałem Death Note, Ergo Proxy, Elfen Lied, Serial Experiments Lain, NGE, Higurashi no naku koro ni.
Juz chcialem pisac higurashi. Sprobuj shiki i paranoia agent moze.
Schooldays w ostatecznosci.
e/ hellsing ultimate polecam.
This post was edited by Saygon on Jan 9 2011 05:21pm