d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1110111112113114717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 9 2011 05:09pm
Quote (RavenN @ 10 Jan 2011 00:03)
Zdecydowanie - jest trochę zagmatwane w pewnych momentach ale ogólnie b. dobra produkcja. Co do nowych, ciekawych produkcji to proponuję zajrzeć na forum shindena - masz tam ankietę która obejmuje animce z 2010 roku chociaż moim zdaniem Angel Beats nie zasłużył na pierwsze miejsce.


Lawl ab wygral? Glupota imo. Dobre anime z fajnym klimatem, ale nic wybitnego. Haruhi no Shoushitsu>>>wszystko inne w 2010.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Jan 9 2011 05:15pm
Quote (Bochen @ 10 Jan 2011 00:01)
ergo proxy warte obejrzenia? i są jakieś nowe ciekawe produkcje? byle jaki gatunek, dawno nic nie oglądałem z anime


Ergo Proxy to jedne z niewielu anime, które obejrzałem w całości. Polecam.

Sam szukam jakiegoś dobrego dark/psycho anime. Nie wiem jak to nazwać. Oglądałem Death Note, Ergo Proxy, Elfen Lied, Serial Experiments Lain, NGE, Higurashi no naku koro ni.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 9 2011 05:19pm
Quote (VolveR @ 10 Jan 2011 00:15)
Ergo Proxy to jedne z niewielu anime, które obejrzałem w całości. Polecam.

Sam szukam jakiegoś dobrego dark/psycho anime. Nie wiem jak to nazwać. Oglądałem Death Note, Ergo Proxy, Elfen Lied, Serial Experiments Lain, NGE, Higurashi no naku koro ni.


Juz chcialem pisac higurashi. Sprobuj shiki i paranoia agent moze.
Schooldays w ostatecznosci.
e/ hellsing ultimate polecam.

This post was edited by Saygon on Jan 9 2011 05:21pm
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Jan 9 2011 05:23pm
Quote (VolveR @ 10 Jan 2011 01:15)
Ergo Proxy to jedne z niewielu anime, które obejrzałem w całości. Polecam.

Sam szukam jakiegoś dobrego dark/psycho anime. Nie wiem jak to nazwać. Oglądałem Death Note, Ergo Proxy, Elfen Lied, Serial Experiments Lain, NGE, Higurashi no naku koro ni.


http://myanimelist.net/manga/584/Mirai_Nikki

Nie wiem jak animka ale manga jest na pewno pierdolnięta.
Jak spodobał Ci się Death Note to może to też Ci się spodoba (oczywko chodzi o mange)
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Jan 9 2011 05:38pm
Quote (SMERF @ 9 Jan 2011 18:28)
Anime o pieczeniu chleba , epickość sama w sobie :)
Muszę wrócić bo jakoś w połowie skończyłem oglądać i potem zapomniałem o tym .

Cavalorn dobrego echhi nie widziałeś , Maid Guy dobre anime , ale nie pod względem bycia ecchi :) Bardziej komedii .


zawsze myslalem ze duzo humoru, zazenowania i cyckow = ecchi :C
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 9 2011 05:38pm
Quote (VolveR @ Jan 10 2011 01:15am)
Ergo Proxy to jedne z niewielu anime, które obejrzałem w całości. Polecam.

Sam szukam jakiegoś dobrego dark/psycho anime. Nie wiem jak to nazwać. Oglądałem Death Note, Ergo Proxy, Elfen Lied, Serial Experiments Lain, NGE, Higurashi no naku koro ni.


Monster, Perfect Blue
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 9 2011 05:41pm
Quote (Axel_PL @ 9 Jan 2011 22:37)
Jak się dostać do gildii anime?

czekam już 2nd dzień i brak jakiegokolwiek odzewu.

"pomuszcie"


nie mam zielonego pojecia :)
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 10 2011 10:19am
Quote (marvolo @ Jan 10 2011 12:41am)
nie mam zielonego pojecia :)


skonczyles juz higurashi? miales zdac relacje :P
Member
Posts: 10,435
Joined: Jul 2 2008
Gold: 32,180.00
Jan 10 2011 10:31am
Quote (VolveR @ Jan 9 2011 11:15pm)
Ergo Proxy to jedne z niewielu anime, które obejrzałem w całości. Polecam.

Sam szukam jakiegoś dobrego dark/psycho anime. Nie wiem jak to nazwać. Oglądałem Death Note, Ergo Proxy, Elfen Lied, Serial Experiments Lain, NGE, Higurashi no naku koro ni.


Monster może? No i pozostałe serie Higurashi
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Jan 10 2011 10:36am
Quote (Gepard12 @ 10 Jan 2011 17:31)
Monster może? No i pozostałe serie Higurashi


Pozostałe 2 serie obejrzane już. Aktualnie wziąłem się za Clannad, chociaż to trochę inny typ. Potem sprawdzę pewnie Monster.
Go Back To Polska Topic List
Prev1110111112113114717Next
Add Reply New Topic New Poll