d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11101111121131141680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 4 2009 06:57am
algalon 25 wczoraj 7% ;/
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Sep 4 2009 07:27am
Quote (melua @ Fri, 4 Sep 2009, 14:50)
chcemy zrobic tym skladem ktorym robilismy, czyli bez rogali :P. warrior sie respecnal pod mortal strike i cos tam jeszcze. bedziemy probowac wieczorem, sadze ze padna. btw Cauchy czemu pol twojego postu jest po polsku, a reszta po angielsku? :D


o chuj, za dlugo na obczyznie, sorry :( z rodzina tez juz tak zaczynam gadac, troche chujowa opcja.
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 4 2009 08:52am
spoko, nie ma problemu :P
ja wlasnie jestem w trakcie niezlej roboty. robie 250 zielonych ringow z 250 uncommon gemow i 50 eternal earthow. wydalem na to 650 golda, a z terazniejszymi cenami wyjda matsy za okolo 2k golda :P. to jest wlasnie piekne jak sie ma jc+ench ^^
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 4 2009 09:01am
Quote (melua @ Fri, Sep 4 2009, 02:52pm)
spoko, nie ma problemu :P
ja wlasnie jestem w trakcie niezlej roboty. robie 250 zielonych ringow z 250 uncommon gemow i 50 eternal earthow. wydalem na to 650 golda, a z terazniejszymi cenami wyjda matsy za okolo 2k golda :P. to jest wlasnie piekne jak sie ma jc+ench ^^


No fakt , to niezle jest. Zdarzalo mi sie wycinac 1000 takich ringow i potem tydzien dusty sprzedawalem :/
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Sep 4 2009 09:10am
ej tama, powiedz: rioh jest polakiem?
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Sep 4 2009 10:06am
Quote (myr00n @ Fri, Sep 4 2009, 03:01pm)
No fakt , to niezle jest. Zdarzalo mi sie wycinac 1000 takich ringow i potem tydzien dusty sprzedawalem :/


ta fakt, nieraz sprzeda sie 200 dustow w ~2 godziny nawet, a nieraz przez tydzien 20 nie sprzedam ;c
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 4 2009 10:15am
Quote (graczjeden @ Fri, Sep 4 2009, 04:06pm)
ta fakt, nieraz sprzeda sie 200 dustow w ~2 godziny nawet, a nieraz przez tydzien 20 nie sprzedam ;c


ehe wszystko super, ale nawet jako nie-enczanter zauwazylem, ze ludzie w ciagu pol godziny porafia obnizyc cene z 6g do 2,5g.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 4 2009 02:32pm
Ehh, bawie sie tym Quck Auctions i strasznie duzo configurowania jest, albo mi sie wydaje ... trzeba robic te grupy ? czy jest jakas inna mozliwosc, ze bede mu kazal wystawic tylko dusty, albo tylko gemy ?

( przed chwila wystawilem wszystko co mialem za 1c ;d - na szczescie Cancelall dziala wysmienicie :D )

e; chyba ogarnelem ten syf ;o

e2; Jak sie klika w "post" to on skanuje najpierw aukcje na szybko ? czy przed tym trzaba samemu skanowac przez /qa summary ?

Quote (Cultus @ Fri, 4 Sep 2009, 22:48)
Skanuje aukcje 'na szybko'.


ehh, juz wszystko prawie ogarnelem, tylko jeszcze nie wiem jak ustawic motyw z dustami ... powiedzmy ze pojedynczo dusty sa po 3g80s ... a stackami po 60g ... i wtedy wystawia mi pojedynczo dusty po 2.99g a nie po 3.79 :<

This post was edited by zYwi3c on Sep 4 2009 02:59pm
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 4 2009 02:35pm
no i kurwa znowu w tym tygodniu nie ma broni...
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Sep 4 2009 02:48pm
Quote (zYwi3c @ Fri, 4 Sep 2009, 22:32)
Ehh, bawie sie tym Quck Auctions i strasznie duzo configurowania jest, albo mi sie wydaje ... trzeba robic te grupy ? czy jest jakas inna mozliwosc, ze bede mu kazal wystawic tylko dusty, albo tylko gemy ?

( przed chwila wystawilem wszystko co mialem za 1c ;d - na szczescie Cancelall dziala wysmienicie :D )

e; chyba ogarnelem ten syf ;o

e2; Jak sie klika w "post" to on skanuje najpierw aukcje na szybko ? czy przed tym trzaba samemu skanowac przez /qa summary ?


Skanuje aukcje 'na szybko'.
Go Back To Polska Topic List
Prev11101111121131141680Next
Closed New Topic New Poll