Ehh, bawie sie tym Quck Auctions i strasznie duzo configurowania jest, albo mi sie wydaje ... trzeba robic te grupy ? czy jest jakas inna mozliwosc, ze bede mu kazal wystawic tylko dusty, albo tylko gemy ?
( przed chwila wystawilem wszystko co mialem za 1c ;d - na szczescie Cancelall dziala wysmienicie

)
e; chyba ogarnelem ten syf ;o
e2; Jak sie klika w "post" to on skanuje najpierw aukcje na szybko ? czy przed tym trzaba samemu skanowac przez /qa summary ?
Quote (Cultus @ Fri, 4 Sep 2009, 22:48)
Skanuje aukcje 'na szybko'.
ehh, juz wszystko prawie ogarnelem, tylko jeszcze nie wiem jak ustawic motyw z dustami ... powiedzmy ze pojedynczo dusty sa po 3g80s ... a stackami po 60g ... i wtedy wystawia mi pojedynczo dusty po 2.99g a nie po 3.79 :<
This post was edited by zYwi3c on Sep 4 2009 02:59pm