d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1110311041105110611071443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Oct 24 2009 02:15am
Quote (DeSSq @ 24 Oct 2009 10:11)
w 80 % reguła jest taka, że jak sie już  otwiera trzecie drzwi, to sie zalicza całość...
ja niestety zawsze byłem poza regułą :(


no wlasnie wiem zawsze jak 2gie otworzylem to pass :) monk/ninja/wl/hh ale teraz nie poszlo :(

no ja w sumie przedwczoraj monkiem tez na 3cich zfailowalem to to wkurwia bardziej ;)

This post was edited by FDSupRa on Oct 24 2009 02:21am
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2009 02:19am
Quote (FDSupRa @ Oct 24 2009 10:15am)
no wlasnie wiem zawsze jak 2gie otworzylem to pass :) monk/ninja/wl/hh ale teraz nie poszlo :(


ja monka i ninje miałem też fail na pierwszych, a otwierając drugie był pass, ale na wl 5x na czwartych, a najlepsze, że ostatni fail na 4tych miałem dzień przed resetem ;/

Quote (FDSupRa @ Oct 24 2009 10:15am)
no ja w sumie przedwczoraj monkiem tez na 3cich zfailowalem to to wkurwia bardziej ;)


Mnie aż tak bardzo nie wkurwiało lecz demotywowało :(

This post was edited by DeSSq on Oct 24 2009 02:36am
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 24 2009 04:36pm
czy w wellowaniu lvl chara ma znaczenie ?

np 71 a 74 ?
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Oct 24 2009 04:37pm
Quote (zaki @ 25 Oct 2009 00:36)
czy w wellowaniu lvl chara ma znaczenie ?

np 71 a 74 ?


powyzej 71 ciezej jest imo
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 24 2009 04:40pm
Quote (FDSupRa @ 25 Oct 2009 00:37)
powyzej 71 ciezej jest imo


ale chodzi o dropa ??

% dropa 55lvl items wzrasta ??
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Oct 24 2009 04:41pm
Quote (zaki @ 25 Oct 2009 00:40)
ale chodzi o dropa ??

% dropa 55lvl items wzrasta ??


powyzej 71 drop jest mniejszy :P
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 24 2009 04:43pm
Quote (FDSupRa @ 25 Oct 2009 00:41)
powyzej 71 drop jest mniejszy :P


czyli nie oplaca sie wellowac powyzej 71 ?? ^^

to czemu wiekszosc ma wysokie lvle na welle :D
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Oct 24 2009 04:45pm
Quote (zaki @ 25 Oct 2009 00:43)
czyli nie oplaca sie wellowac powyzej 71 ?? ^^

to czemu wiekszosc ma wysokie lvle na welle :D


bo maja wiecej life/mana ?? i nie chce im sie od nowa climbowac ??

welluj od 64-71 rob mq i od nowa ja tak robie bo imo najlepiej i najlatwiej wtedy
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 24 2009 04:46pm
Quote (FDSupRa @ 25 Oct 2009 00:45)
bo maja wiecej life/mana ?? i nie chce im sie od nowa climbowac ??

welluj od 64-71 rob mq i od nowa ja tak robie bo imo najlepiej i najlatwiej wtedy


ja daje rade na 74lvl 100% mam, ale chodzi mi o dropa :D

bo nie wiem ktora postac resetowac :P
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Oct 24 2009 04:47pm
Quote (zaki @ 25 Oct 2009 00:46)
ja daje rade na 74lvl 100% mam, ale chodzi mi o dropa :D

bo nie wiem ktora postac resetowac :P


rob mq ta 74 bo tak jak mowilem drop po 71 jest mniejszy no i na 74 Ci proof nie leci
Go Back To Polska Topic List
Prev1110311041105110611071443Next
Add Reply New Topic New Poll