Quote (FDSupRa @ Oct 24 2009 10:15am)
no wlasnie wiem zawsze jak 2gie otworzylem to pass

monk/ninja/wl/hh ale teraz nie poszlo

ja monka i ninje miałem też fail na pierwszych, a otwierając drugie był pass, ale na wl 5x na czwartych, a najlepsze, że ostatni fail na 4tych miałem dzień przed resetem ;/
Quote (FDSupRa @ Oct 24 2009 10:15am)
no ja w sumie przedwczoraj monkiem tez na 3cich zfailowalem to to wkurwia bardziej

Mnie aż tak bardzo nie wkurwiało lecz demotywowało
This post was edited by DeSSq on Oct 24 2009 02:36am