y zerkałem w lranking często i widziałem jak szybko expisz

nie pamietam juz co takiego fajnego miałeś z eg ale cos było pro

no i to robe podziwialem z intem i chyba 800+ lifem. kozak

co do best lvla to zdaje się ze best barbuna miał iskier i miał 82 lvl.
z tego co pamietam to w sezonie 9 bylo trzech graczy z lvl 83: imaz tureckipl i ja
wogóle to planuje za jakis czas zorganizować turnament PvP, dla 1 lvl i na taki juz wysoki. kiedyś takie coś organizował peine, tyle ze teraz ma scammr taga na koncie i nie odwiedza tego konta, a szkoda

brałem w tym udział i dośc zabawne to było

emocji nie zabrakło

zastanawiam się tylko czy bedą chetni.