d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1110011011102110311041443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Oct 19 2009 09:47am
Quote (zaki @ Mon, Oct 19 2009, 05:47pm)
jaki byl najwiekszy lvl w lsie ?? wie ktos moze ? :)


83 z tego co ja wiem ;]
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Oct 19 2009 10:35am
Quote (Vedaar @ Mon, 19 Oct 2009, 17:47)
83 z tego co ja wiem ;]


tak, 83 (barb i magik był). Ja w zeszłym sezonie zrobiłem w miesiąc jakoś 82, ale nie chciało mi się dalej lecieć i zrobiłem mq.
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Oct 19 2009 12:26pm
Quote (amigo @ Mon, Oct 19 2009, 06:35pm)
tak, 83 (barb i magik był). Ja w zeszłym sezonie zrobiłem w miesiąc jakoś 82, ale nie chciało mi się dalej lecieć i zrobiłem mq.


y zerkałem w lranking często i widziałem jak szybko expisz :D nie pamietam juz co takiego fajnego miałeś z eg ale cos było pro :D no i to robe podziwialem z intem i chyba 800+ lifem. kozak :)

co do best lvla to zdaje się ze best barbuna miał iskier i miał 82 lvl.

z tego co pamietam to w sezonie 9 bylo trzech graczy z lvl 83: imaz tureckipl i ja

wogóle to planuje za jakis czas zorganizować turnament PvP, dla 1 lvl i na taki juz wysoki. kiedyś takie coś organizował peine, tyle ze teraz ma scammr taga na koncie i nie odwiedza tego konta, a szkoda :p brałem w tym udział i dośc zabawne to było :D emocji nie zabrakło :)
zastanawiam się tylko czy bedą chetni.
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Oct 19 2009 12:40pm
Quote (alienwersus @ Mon, Oct 19 2009, 07:26pm)
y zerkałem w lranking często i widziałem jak szybko expisz :D nie pamietam juz co takiego fajnego miałeś z eg ale cos było pro :D no i to robe podziwialem z intem i chyba 800+ lifem. kozak :)

co do best lvla to zdaje się ze best barbuna miał iskier i miał 82 lvl.

z tego co pamietam to w sezonie 9 bylo trzech graczy z lvl 83: imaz tureckipl i ja

wogóle to planuje za jakis czas zorganizować turnament PvP, dla 1 lvl i na taki juz wysoki. kiedyś takie coś organizował peine, tyle ze teraz ma scammr taga na koncie i nie odwiedza tego konta, a szkoda :p brałem w tym udział i dośc zabawne to było :D emocji nie zabrakło :)
zastanawiam się tylko czy bedą chetni.


a moze sie nawet zglosze, zawsze sie przyda troche fg :>
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Oct 19 2009 12:45pm
Quote (ilikevodka @ Mon, Oct 19 2009, 08:40pm)
a moze sie nawet zglosze, zawsze sie przyda troche fg :>


kk pemne Ci jak juz zorganizuje :) musze lvl nabic i z tego co widze ty tez :D no chyba ze ty na duelach na 1 lvlu :D

Quote (zaki @ Mon, Oct 19 2009, 08:46pm)
9/10 welli z tym eq to dobrze ??

http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=342404&p=59172

oplacilo sie xD

Magical tempered diamond plate mail
Level Req: 45
Defense: 87 to 262

+189% Enhanced Effect

a wlasnie to byl ostatni itemek do wellowania, bo juz mi sie skonczyly ;D


farta masz :) gz

This post was edited by alienwersus on Oct 19 2009 12:51pm
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 19 2009 12:46pm
9/10 welli z tym eq to dobrze ??

http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=342404&p=59172

oplacilo sie xD

Magical tempered diamond plate mail
Level Req: 45
Defense: 87 to 262

+189% Enhanced Effect

a wlasnie to byl ostatni itemek do wellowania, bo juz mi sie skonczyly ;D

This post was edited by zaki on Oct 19 2009 12:49pm
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Oct 19 2009 12:50pm
Quote (zaki @ Mon, 19 Oct 2009, 20:46)
9/10 welli z tym eq to dobrze ??

http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=342404&p=59172

oplacilo sie xD

Magical tempered diamond plate mail
Level Req: 45
Defense: 87 to 262

+189% Enhanced Effect

a wlasnie to byl ostatni itemek do wellowania, bo juz mi sie skonczyly ;D


nice axe -.- gratz
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 19 2009 01:18pm
gratuluje calkiem przyzwoita zbrojka

@up to plate ;)
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 19 2009 01:28pm
Quote (blondaas @ Mon, 19 Oct 2009, 21:18)
gratuluje calkiem przyzwoita zbrojka

@up to plate ;)


btw moze ktos wie ile warta ?? bo w pc jak narazie nic :D
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 19 2009 01:40pm
Quote (zaki @ Mon, 19 Oct 2009, 21:28)
btw moze ktos wie ile warta ?? bo w pc jak narazie nic :D


trze-ba cze-kac
nikt ci nie wyceni po 30 sekundach, ci ludzie tez maja jakies zycie chyba
troche cierpliwosci ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1110011011102110311041443Next
Add Reply New Topic New Poll