d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1109911001101110211031443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Oct 18 2009 10:44am
Quote (Demon_DybeK @ Sun, Oct 18 2009, 06:42pm)
lol misiek dostal locked i bana :blink:


o rly? :O

Quote (Demon_DybeK @ Sun, Oct 18 2009, 06:46pm)
y, rly! :Cry: co kurwa ma znaczyc? :(


to znaczy że jest locked i banned :cry:

Quote (Skitels @ Sun, Oct 18 2009, 06:46pm)
spoczko , czysta ciekawosc :)


spoko

This post was edited by DeSSq on Oct 18 2009 10:47am
Member
Posts: 28,083
Joined: Sep 21 2006
Gold: 25,400.00
Oct 18 2009 10:46am
Quote (DeSSq @ Sun, 18 Oct 2009, 18:44)
o rly? :O


y, rly! :Cry: co kurwa ma znaczyc? :(
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Oct 18 2009 10:46am
Quote (DeSSq @ Sun, 18 Oct 2009, 18:40)
Nie było żadnych akcji :P
"Nie mam pojęcia ocb i nie mam dostępu do niczego" misiekxxl

pozdro



Nie wiadomo, jak sie coś wyjaśni to zapewniam, że ciekawość użytkowników zostanie zaspokojona.


spoczko , czysta ciekawosc :)
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Oct 18 2009 10:46am
Quote (Demon_DybeK @ Sun, 18 Oct 2009, 17:42)
lol misiek dostal locked i bana :blink:


/care
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Oct 18 2009 11:03am
Quote (Hyoga @ Sun, 18 Oct 2009, 18:41)
moze kupil cos, co morfi wystawil z acc graala?


100% nie item na Mp to item na MP za to napewno nie -.-
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Oct 18 2009 07:37pm
wlasnie spassowalem do paladyna :D
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 19 2009 02:29am
Quote (tondor222 @ Mon, 19 Oct 2009, 03:37)
wlasnie spassowalem do paladyna :D


Congratz!! :D
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 19 2009 06:52am
wie ktoś może co dodaje dany quest na catas ??

Mówię o tych co nie są opisane przez njaga ^^

Btw zrobił ktoś już ten quest z gp pointem ??
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 19 2009 06:59am
Quote (zaki @ Mon, 19 Oct 2009, 14:52)
wie ktoś może co dodaje dany quest na catas ??

Mówię o tych co nie są opisane przez njaga ^^

Btw zrobił ktoś już ten quest z gp pointem ??


sprawdz, to sie dowiesz ;) Troche tajemnicy musi byc,
zrobila jedna druzyna oficjalnie, off the mark, o ile dobrze pamietam. Pisali tylko, ze to nie tylko odkrycie calej mapy ;)
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 19 2009 09:47am
jaki byl najwiekszy lvl w lsie ?? wie ktos moze ? :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1109911001101110211031443Next
Add Reply New Topic New Poll