d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev1109110111112113125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 21 2011 02:35am
Quote (Lewo @ 21 Apr 2011 10:30)
ja nie moge ogarnąć się i robić tych testów :( a juz czekaja na mnie na egzamin wewnętrzny bo praktycznie wszystko umiem z praktyki po 20h :D


teoria jest prosta
zdalem za 1 razem 0 bledow
praktyczny to w wiekszosci przypadkow 1 egzaminu sie nie zdaje przez nerwy
sam zdalem za 2 razem bo niby wymusilem pierszenstwo na pasach
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 21 2011 03:42am
Quote (BeQuiet @ 21 Apr 2011 08:00)
pewnie rok ; D


O znowu się dopierdala kierowca ze stażem 10 lat i milionami kilometrów.

2 lata mam prawko :] Pewnie zaraz wyskoczą hate'rzy, że w chuj mało i gówno wiem o poruszaniu się po drodze.

Za to jutro kolejne jazdy na C :angry:

This post was edited by Phrarr on Apr 21 2011 03:43am
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Apr 21 2011 03:46am
Zdalem 2 dni temu egzamin praktyczny na kategorie B ; d
Za 4 razem, w Krakowie na Balickiej.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Apr 21 2011 03:49am
Quote (radioslav @ 21 Apr 2011 11:46)
Zdalem 2 dni temu egzamin praktyczny na kategorie B ; d
Za 4 razem, w Krakowie na Balickiej.


Gz.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 21 2011 03:49am
Quote (radioslav @ 21 Apr 2011 11:46)
Zdalem 2 dni temu egzamin praktyczny na kategorie B ; d
Za 4 razem, w Krakowie na Balickiej.


Gratuluję ;) Miłej jazdy po okolicznych drogach.
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Apr 21 2011 03:53am
Quote (Phrarr @ 21 Apr 2011 11:49)
Gratuluję ;) Miłej jazdy po okolicznych drogach.


zawsze jezdze przez luszowice praktycznie, wiec jak odbiore plasticzek, to uwazaj na siebie ; D
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 21 2011 03:54am
Quote (radioslav @ 21 Apr 2011 11:53)
zawsze jezdze przez luszowice praktycznie, wiec jak odbiore plasticzek, to uwazaj na siebie ; D


Spoko ;) Można się kiedyś spotkać.
Chociaż gość mi robi intensywny kurs na C. Prawie codziennie 3 godziny jazd.
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Apr 21 2011 03:56am
Quote (Phrarr @ 21 Apr 2011 11:54)
Spoko ;) Można się kiedyś spotkać.
Chociaż gość mi robi intensywny kurs na C. Prawie codziennie 3 godziny jazd.


w jakim osrodku robisz? ; >
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 21 2011 03:57am
Quote (radioslav @ 21 Apr 2011 11:56)
w jakim osrodku robisz? ; >


Alfa-Moto.
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Apr 21 2011 04:00am
Quote (Phrarr @ 21 Apr 2011 11:57)
Alfa-Moto.


Mhm. No to w sumie spoko, ze musisz codziennie jezdzic, to na pewno jest lepszy sposob do nauki.W kazdym razie, to zycze powodzenia z kursem ; P
Go Back To Polska Topic List
Prev1109110111112113125Next
Add Reply New Topic New Poll