Quote (Saygon @ Jan 9 2011 10:36pm)
No gram tylko na komputerze, ale takie ilosci kawaii slodyczy i moe mnie odrzucaja po prostu.
wytlumaczenie jest, wiec
ide poogladac epa nodame i spac
gn8
Quote (Axel_PL @ Jan 9 2011 10:37pm)
Jak się dostać do gildii anime?
czekam już 2nd dzień i brak jakiegokolwiek odzewu.
"pomuszcie"
; D a co ci da bycie w gildii anime ?
e;
moze niekoniecznie pisz do lidera
napisz do niższych stopniem
This post was edited by JarooJas on Jan 9 2011 03:40pm