d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1109110111112113717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Jan 9 2011 03:37pm
Jak się dostać do gildii anime?

czekam już 2nd dzień i brak jakiegokolwiek odzewu.

"pomuszcie"
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 9 2011 03:38pm
Quote (Saygon @ Jan 9 2011 10:36pm)
No gram tylko na komputerze, ale takie ilosci kawaii slodyczy i moe mnie odrzucaja po prostu.


wytlumaczenie jest, wiec

ide poogladac epa nodame i spac

gn8

Quote (Axel_PL @ Jan 9 2011 10:37pm)
Jak się dostać do gildii anime?

czekam już 2nd dzień i brak jakiegokolwiek odzewu.

"pomuszcie"


; D a co ci da bycie w gildii anime ?

e;
moze niekoniecznie pisz do lidera
napisz do niższych stopniem

This post was edited by JarooJas on Jan 9 2011 03:40pm
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Jan 9 2011 03:40pm
W zasadzie dobre pytanie, chyba nie ma na nie zadowalającej odpowiedzi, po za tą, że będę miał wpisane Anime pod informacjami.

Ogólnie to nie mam ostatni co oglądać, czekam aż się Gasaraki ściągnie. Co jest fajnego z tych On Air?

This post was edited by Axel_PL on Jan 9 2011 03:50pm
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 9 2011 03:40pm
Quote (JarooJas @ Jan 9 2011 10:38pm)
wytlumaczenie jest, wiec

ide poogladac epa nodame i spac

gn8



; D a co ci da bycie w gildii anime ?


ja tez chcialem kiedys dolaczyc,ze wzgledu na sama nazwe ;d
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 9 2011 03:46pm
Quote (marvolo @ Jan 9 2011 07:40pm)
a ogolnie : czekam na koniec filerow w Shippuuden i Bleachu oraz na nowy epek Fairy Tail :p


ja tez
misaki w sigu ^^ fajna sygnaturka,tylko napis suaby

sry double

This post was edited by kakarotto94 on Jan 9 2011 03:46pm
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Jan 9 2011 03:56pm
Czekasz na koniec fillerów w Bleachu... wiesz, jedni patrzą jak trawa rośnie inni jak topnieje śnieg, twoje hobby też jest fajne.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jan 9 2011 04:59pm
Wpadłem tylko żeby powiedzieć, że użytkownik marvolo ma kotny sig :D
Quote (Axel_PL @ Jan 9 2011 11:56pm)
Czekasz na koniec fillerów w Bleachu... wiesz, jedni patrzą jak trawa rośnie inni jak topnieje śnieg, twoje hobby też jest fajne.

Muszę się zgodzić -_-

This post was edited by RavenN on Jan 9 2011 05:00pm
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2,990.00
Jan 9 2011 05:01pm
ergo proxy warte obejrzenia? i są jakieś nowe ciekawe produkcje? byle jaki gatunek, dawno nic nie oglądałem z anime
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jan 9 2011 05:03pm
Quote (Bochen @ Jan 10 2011 01:01am)
ergo proxy warte obejrzenia? i są jakieś nowe ciekawe produkcje? byle jaki gatunek, dawno nic nie oglądałem z anime

Zdecydowanie - jest trochę zagmatwane w pewnych momentach ale ogólnie b. dobra produkcja. Co do nowych, ciekawych produkcji to proponuję zajrzeć na forum shindena - masz tam ankietę która obejmuje animce z 2010 roku chociaż moim zdaniem Angel Beats nie zasłużył na pierwsze miejsce.
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2,990.00
Jan 9 2011 05:09pm
Quote (RavenN @ Jan 9 2011 11:03pm)
Zdecydowanie - jest trochę zagmatwane w pewnych momentach ale ogólnie b. dobra produkcja. Co do nowych, ciekawych produkcji to proponuję zajrzeć na forum shindena - masz tam ankietę która obejmuje animce z 2010 roku chociaż moim zdaniem Angel Beats nie zasłużył na pierwsze miejsce.


coś w stylu obyczaju, dramatu i psychodeli jakiejś bym obejrzał ; D tylko żeby nie było jakis pedalskich stosunków kolega do kolegi
Go Back To Polska Topic List
Prev1109110111112113717Next
Add Reply New Topic New Poll