Quote (ManiakS @ 19 Sep 2010 12:52)
co myslicie o benjaminie buttonie? bo nagralem sobie na dekoder, ale nie wiem czy jest wart 2,5h
bardzo dobry film - ofc nie dla nastolatkow i JP
Quote (imnoise @ 20 Sep 2010 10:53)
Obejrzałem Iron Man 2 i niestety zawód, 4/10.
jedynka byla pro
2 krap totalny o fabuly
This post was edited by rollen on Sep 20 2010 10:39am