☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev
1
109
110
111
112
113
127
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 31001
Replies: 1265
Track Topic
drewas
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold
:
2,000.99
#1101
Jul 15 2011 02:38pm
WSZYSTKIE inne płytki są w necie po jakimś czasie to i ta będzie, nie mam pieniędzy i mówię to otwarcie, za 30 zł wolę kupić flaszke popite czipsy o browara na kaca: )
btw przypomniało mi się coś
This post was edited by drewas on Jul 15 2011 02:44pm
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#1102
Jul 16 2011 12:11am
heszu
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold
:
3,640.56
#1103
Jul 16 2011 01:59am
Quote (drewas @ 15 Jul 2011 22:38)
WSZYSTKIE inne płytki są w necie po jakimś czasie to i ta będzie, nie mam pieniędzy i mówię to otwarcie, za 30 zł wolę kupić flaszke popite czipsy o browara na kaca: )
btw przypomniało mi się coś
http://2.bp.%2A%2A%2A/_tJcMNBPWJvI/S573v4XCz-I/AAAAAAAADLE/b5cum_OIGfY/s320/Nicky-Crane-Porn-5.jpg
to co ja mam powiedzieć skoro jestem studentem, pierdolisz jak połamany.
heszu
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold
:
3,640.56
#1104
Jul 16 2011 01:51pm
info od Banana z Horrorshow:
Quote
16-17 Wrzesnia 2011
Pub " Siwy Dym "
Sosnowiec, ul. Norwida 7
http://www.myspace.com/pubsiwydym
16 Września 2011 (Piątek)
zagrają:
Bulbulators
http://www.bulbulators.com/
http://www.myspace.com/bulbulators
Bachor
http://www.bachor.pl/
Pils
http://www.myspace.com/pils77
17 Września 2011 (Sobota)
Zagrają:
Horrorshow
http://www.myspace.com/horrorshowpunk
The Sandals
http://www.myspace.com/sandalsoi
The Fialky
http://www.myspace.com/thefialky
+Niespodzianka...
Bilety:20 złotch na kazdy dzień
Wjazd:od godziny 18.00....-czy jakoś tak
drewas
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold
:
2,000.99
#1105
Jul 17 2011 01:46am
o kurwa ale wyjebany skład, 4/6 KOCHAM a tylko 1 nie znam, mega, tylko czemu tak daleko, Heszu jedziesz na exploited do Olsztyna?
a, i nie pierdole jak połamany, mam w portfelu 11 zł
This post was edited by drewas on Jul 17 2011 01:46am
Sebao2
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold
:
7.00
#1106
Jul 17 2011 02:48am
Quote (heszu @ Jul 16 2011 07:51pm)
info od Banana z Horrorshow:
wpadne mam nie daleko
heszu
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold
:
3,640.56
#1107
Jul 17 2011 03:08am
nie jadę bo Exploited widziałem już zyliard razy, a pierwszego dnia dochodzi jeszcze Mauser (myspace.com/mauseroi) + gość.
drewas
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold
:
2,000.99
#1108
Jul 17 2011 03:18am
:< a na adictsów wpadasz do mnie?
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#1109
Jul 17 2011 03:20am
adko
Member
Posts: 5,881
Joined: Jul 26 2005
Gold
:
0.00
#1110
Jul 17 2011 02:11pm
było?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
109
110
111
112
113
127
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact