d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev1109110111112113127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,000.99
Jul 15 2011 02:38pm
WSZYSTKIE inne płytki są w necie po jakimś czasie to i ta będzie, nie mam pieniędzy i mówię to otwarcie, za 30 zł wolę kupić flaszke popite czipsy o browara na kaca: )

btw przypomniało mi się coś :D




This post was edited by drewas on Jul 15 2011 02:44pm
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Jul 16 2011 12:11am
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jul 16 2011 01:59am
Quote (drewas @ 15 Jul 2011 22:38)
WSZYSTKIE inne płytki są w necie po jakimś czasie to i ta będzie, nie mam pieniędzy i mówię to otwarcie, za 30 zł wolę kupić flaszke popite czipsy o browara na kaca: )

btw przypomniało mi się coś :D


http://2.bp.%2A%2A%2A/_tJcMNBPWJvI/S573v4XCz-I/AAAAAAAADLE/b5cum_OIGfY/s320/Nicky-Crane-Porn-5.jpg


to co ja mam powiedzieć skoro jestem studentem, pierdolisz jak połamany.
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jul 16 2011 01:51pm
info od Banana z Horrorshow:

Quote
16-17 Wrzesnia 2011

Pub " Siwy Dym "
Sosnowiec, ul. Norwida 7
http://www.myspace.com/pubsiwydym

16 Września 2011 (Piątek)
zagrają:

Bulbulators
http://www.bulbulators.com/
http://www.myspace.com/bulbulators
Bachor
http://www.bachor.pl/
Pils
http://www.myspace.com/pils77


17 Września 2011 (Sobota)
Zagrają:

Horrorshow
http://www.myspace.com/horrorshowpunk
The Sandals
http://www.myspace.com/sandalsoi
The Fialky
http://www.myspace.com/thefialky

+Niespodzianka... 

Bilety:20 złotch na kazdy dzień

Wjazd:od godziny 18.00....-czy jakoś tak
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,000.99
Jul 17 2011 01:46am
o kurwa ale wyjebany skład, 4/6 KOCHAM a tylko 1 nie znam, mega, tylko czemu tak daleko, Heszu jedziesz na exploited do Olsztyna?

a, i nie pierdole jak połamany, mam w portfelu 11 zł


This post was edited by drewas on Jul 17 2011 01:46am
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Jul 17 2011 02:48am
Quote (heszu @ Jul 16 2011 07:51pm)
info od Banana z Horrorshow:


wpadne mam nie daleko
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jul 17 2011 03:08am
nie jadę bo Exploited widziałem już zyliard razy, a pierwszego dnia dochodzi jeszcze Mauser (myspace.com/mauseroi) + gość.
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,000.99
Jul 17 2011 03:18am
:< a na adictsów wpadasz do mnie?
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Jul 17 2011 03:20am
Member
Posts: 5,881
Joined: Jul 26 2005
Gold: 0.00
Jul 17 2011 02:11pm


było?
Go Back To Polska Topic List
Prev1109110111112113127Next
Add Reply New Topic New Poll