d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11091101111121131680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 3 2009 01:10pm
Quote (melua @ Thu, 3 Sep 2009, 21:09)
polozylismy beasty hard mode na 10 :). 2 proby tylko zuzyte


na ilu heali ?
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 3 2009 01:20pm
Quote (zYwi3c @ Thu, Sep 3 2009, 07:10pm)
na ilu heali ?


3. pierwszy wipe na jaraxusie. te kurwy leja po 23k :O
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 3 2009 01:50pm
te hard mody cos robia czy po prostu mocniej nakurwiaja i maja wiecej hp?

btw cze gierlol ;;<

This post was edited by cOr on Sep 3 2009 01:51pm
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 3 2009 01:54pm
Quote (cOr @ Thu, Sep 3 2009, 07:50pm)
te hard mody cos robia czy po prostu mocniej nakurwiaja i maja wiecej hp?

btw cze gierlol ;;<


cze korek :(
pierwszy boss to raczej tylko mocniejszy nakurw (ale powaznie ostry) + bossy wychodza na timer czyli trzeba dobry dps + ten icehowl nie daje speed buffa przy uciekaniu
drugi boss to tez sporo wiekszy dmg + te portale i wulkany trzeba rozjebac, bo w przeciwnym wypadku 38928934 addow bedzie
LEZY jaraxus. ciezko :P ( w porownaniu do normali i hard mode beastow)

This post was edited by melua on Sep 3 2009 02:23pm
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 3 2009 03:25pm
nie moge juz edit
wipnelismy kilka razy na faction champions i dalismy spokoj na dzisiaj. trzeba obmyslec jakas taktyke. walka wyglada na bardzo trudna z naszego punktu widzenia. wszystko jest purgowane/interruptowane, a priest nadal jest w stanie uleczyc 50% swojego hp a ciagu 3 sekund. ktos z was juz probowal z nimi walczyc i ma jakies rady? :)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 3 2009 03:28pm
Quote (melua @ Thu, 3 Sep 2009, 23:25)
nie moge juz edit
wipnelismy kilka razy na faction champions i dalismy spokoj na dzisiaj. trzeba obmyslec jakas taktyke. walka wyglada na bardzo trudna z naszego punktu widzenia. wszystko jest purgowane/interruptowane, a priest nadal jest w stanie uleczyc 50% swojego hp a ciagu 3 sekund. ktos z was juz probowal z nimi walczyc i ma jakies rady? :)


My dopiero w niedziele zaczniemy hardy, wczoraj tylko pocisnelismy w niecala godzinke wszystko na normal ( 10 ) ... a teraz mamy wipefest na hard modach 25 .. wipujemy na 2giej fazie 1wszego bossa :P


Scrub Busters Real First Algalon 25 :<
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Sep 3 2009 03:41pm
Quote (melua @ Thu, 3 Sep 2009, 21:25)
nie moge juz edit
wipnelismy kilka razy na faction champions i dalismy spokoj na dzisiaj. trzeba obmyslec jakas taktyke. walka wyglada na bardzo trudna z naszego punktu widzenia. wszystko jest purgowane/interruptowane, a priest nadal jest w stanie uleczyc 50% swojego hp a ciagu 3 sekund. ktos z was juz probowal z nimi walczyc i ma jakies rady? :)


mortal strike efekt? ;c
Member
Posts: 140
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 3 2009 05:05pm
Quote (zYwi3c @ Thu, Sep 3 2009, 11:28pm)
My dopiero w niedziele zaczniemy hardy, wczoraj tylko pocisnelismy w niecala godzinke wszystko na normal ( 10 ) ... a teraz mamy wipefest na hard modach 25 .. wipujemy na 2giej fazie 1wszego bossa :P


My odrazu z 50 probami zrobimy, no nie? :<
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Sep 4 2009 02:20am
Quote (melua @ Thu, 3 Sep 2009, 23:25)
nie moge juz edit
wipnelismy kilka razy na faction champions i dalismy spokoj na dzisiaj. trzeba obmyslec jakas taktyke. walka wyglada na bardzo trudna z naszego punktu widzenia. wszystko jest purgowane/interruptowane, a priest nadal jest w stanie uleczyc 50% swojego hp a ciagu 3 sekund. ktos z was juz probowal z nimi walczyc i ma jakies rady? :)


chcecie faction champions hard easy mode? wezcie 2 rogali z imp fok i wounding poison, GG healers are not a problem anymore, additionally you should take MS warrior to apply MS that is not removeable, i don't see a problem :>
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 4 2009 06:50am
chcemy zrobic tym skladem ktorym robilismy, czyli bez rogali :P. warrior sie respecnal pod mortal strike i cos tam jeszcze. bedziemy probowac wieczorem, sadze ze padna. btw Cauchy czemu pol twojego postu jest po polsku, a reszta po angielsku? :D
Go Back To Polska Topic List
Prev11091101111121131680Next
Closed New Topic New Poll