d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1101112131482Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Oct 1 2013 01:19pm
beta tylko dla preorderowcuw
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 1 2013 01:28pm
Quote (luksus @ Oct 1 2013 03:19pm)
beta tylko dla preorderowcuw


jeszcze dla tych co maja bf3 premium lub edycje limitowana mohwf
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 1 2013 03:41pm
Rozegrałem w betę 2.5h.
Szczerze? Tragedia.. zastanawiam się czy nie w ogóle zamawiać preorder.. a tak strasznie napalony byłem po gameplayach :(

Optymalizacja lipna, jest dobrze po 40-60 fps i nagle jak nic się nie dzieje to gra się zawiesza.
Zwykła piechota nic nie znaczy, tylko w sumie czołgi się liczą.
Beznadziejny killcam i ogólnie powiem szczerze, że kicz.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 2 2013 12:53am
Quote (Redel @ Oct 1 2013 10:41pm)
Rozegrałem w betę 2.5h.
Szczerze? Tragedia.. zastanawiam się czy nie w ogóle zamawiać preorder.. a tak strasznie napalony byłem po gameplayach :(

Optymalizacja lipna, jest dobrze po 40-60 fps i nagle jak nic się nie dzieje to gra się zawiesza.
Zwykła piechota nic nie znaczy, tylko w sumie czołgi się liczą.
Beznadziejny killcam i ogólnie powiem szczerze, że kicz.


to co mowilem, caly czas sie doladowywuje, musza poprawic.
piechota? No blagam cie kosze czolgi jak leci moim izynierem!
tylko hc mode bez killcamow!

gra mi sie bardzo podoba.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 2 2013 11:51am
jak macie karty amd

1. Turn settings to mid or low (Which one doesnt really make a difference, had even more FPS in medium settings, and it looks neater ofc)
2. Turn on Vsync
3. Turn off motion blur
4. Make audio stereo, and go from hifi to headphones
5. Open console and type:

RenderDevice.ForceRenderAheadLimit 1
RenderDevice.TripleBufferingEnable 1
GameTime.MaxVariableFPS 55

6. Turn off weapon DOF
7. NETWORK SMOOTHING FACTOR to 100 <- this really made difference for me, dunno why, im on a 100/10 LAN connection.

This fixed it for me, I run 30-40 FPS now without stuttering on an old AMD 4x 465 BE, 8GB ram, Radeon 6850 BE-setup.
Before I had 5-25 FPS with alot of stuttering, totally unplayable.

I also run dual monitor setup with loads of stuff on the other screen, so this should increase FPS even more for those ppl with just one monitor.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955064762721886627/#
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 2 2013 11:58am
jak ktos juz sie obeznal to mam 2 pytania:

ile obrazen trzeba zadac zeby assist liczyl sie jako kill

jak to teraz jest z nozem, jak kogos nozuje to widze ze dosc czesto sie "wymyka" albo wrecz on mnie zabija
raz mialem sytuacje ze ktos mnie nozowal i cos sie nagle stalo i mialem "press x (jakis klawisz, nie pamietam jaki) to counter-attack

jak zyc & o co sie rozchodzi
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 3 2013 02:46pm
i co jak wam sie teraz podoba?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 3 2013 02:53pm
Quote (Patryk1991 @ 3 Oct 2013 22:46)
i co jak wam sie teraz podoba?


ja juz przywyklem i bardzo mi sie podoba ;]

to co dalej nie do konca ogarniam to te dwie rzeczy z poprzedniego posta
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 3 2013 03:01pm
Quote (cOr @ Oct 2 2013 01:58pm)
jak ktos juz sie obeznal to mam 2 pytania:

ile obrazen trzeba zadac zeby assist liczyl sie jako kill

jak to teraz jest z nozem, jak kogos nozuje to widze ze dosc czesto sie "wymyka" albo wrecz on mnie zabija
raz mialem sytuacje ze ktos mnie nozowal i cos sie nagle stalo i mialem "press x (jakis klawisz, nie pamietam jaki) to counter-attack

jak zyc & o co sie rozchodzi


50% lub wiecej obrazen zeby byl kill chyba

teraz mozem mozna counter killa robic jak przycisniesz jakis tam przycisk w danym momencie podczas nozowac
wiec jak ktos Cie nozuje wcisniejsz f(chyba f sam nie wiem) to mozesz go zabic
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 3 2013 10:23pm
tutaj macie dobre filmik jak byc snajperem :D

Go Back To Polska Topic List
Prev1101112131482Next
Add Reply New Topic New Poll