d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czas Dokonać Wyboru Samochodu > Zastanuwka Między Dwoma
Prev1101112131416Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
May 5 2013 03:21pm
nie wiem czy ktoś ci mówił ale w a3 chłodnice padają więc lepiej nie brać
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
May 5 2013 03:29pm
Quote (Lewo @ May 5 2013 09:21pm)
nie wiem czy ktoś ci mówił ale w a3 chłodnice padają więc lepiej nie brać


Idź już.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 5 2013 03:30pm
Quote (Dexty @ 5 May 2013 23:29)
Idź już.


Zajrzyj do tematu motoryzacyjnego, a3 nie mają najlepszej opinii, dużo problemów z układem chłodzenia kolego.
Member
Posts: 463
Joined: Oct 31 2010
Gold: 64.75
May 6 2013 05:50am
Polecam Poloneza Caro a resztę przechlać.Zobacz jaka pogoda ^^
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
May 13 2013 10:49am
Byłem obejrzeć już dwie a3, ale ja pierdole, same zajeżdżone, szpachlowane gówna, do 10k chyba jednak mogę sobie odpuścić a3 i szukać aut o osób prywatnych, a nie handlarzy.
Ktoś się orientuje jak mają się sprawy z a4? Z tego co patrze na otomoto to ceny są trochę bardziej przystępne niż a3, myślę, że prędzej znajdę w miare zadbaną a4 do 10k, co o tym myślicie?

/e; oferty typu "swieżo sprowadzona z niemiec, świetny stan, mały przebieg" chyba sobie odpuścić co? gnojki ściągają trupy z niemiec, odpicują wizualnie za grosze, przekręcają licznik i szukają głupich.

This post was edited by Dexty on May 13 2013 11:08am
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
May 13 2013 12:20pm
Quote (Dexty @ May 13 2013 04:49pm)
Byłem obejrzeć już dwie a3, ale ja pierdole, same zajeżdżone, szpachlowane gówna, do 10k chyba jednak mogę sobie odpuścić a3 i szukać aut o osób prywatnych, a nie handlarzy.
Ktoś się orientuje jak mają się sprawy z a4? Z tego co patrze na otomoto to ceny są trochę bardziej przystępne niż a3, myślę, że prędzej znajdę w miare zadbaną a4 do 10k, co o tym myślicie?

/e; oferty typu "swieżo sprowadzona z niemiec, świetny stan, mały przebieg" chyba sobie odpuścić co? gnojki ściągają trupy z niemiec, odpicują wizualnie za grosze, przekręcają licznik i szukają głupich.


a3 mozna znalescjak sie dobrze poszuka, wole a3 od a4
Member
Posts: 4,713
Joined: Oct 10 2005
Gold: 0.00
May 13 2013 12:29pm
a3 1.9 tdi 131km i 6 biegowa skrzynia = cudo :) szczerze polecam

e: chociaz to nie ta cena ;p

This post was edited by Slasher(ID) on May 13 2013 12:29pm
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
May 13 2013 12:57pm
kumpel sie ostatnio pozbyl najwiekszego niesczescia w zyciu jakim byla jego a3
e46 tez bym nie bral bo z radomia :ph34r:
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
May 13 2013 02:29pm
Quote (Slasher(ID) @ May 13 2013 06:29pm)
a3 1.9 tdi 131km i 6 biegowa skrzynia = cudo :) szczerze polecam

e: chociaz to nie ta cena ;p


~15 letni diesel to trochę lipa będzie, tym bardziej, że nie jeżdżę dużo, więc lepiej dla mnie byłoby kupić benzyniaka.
Member
Posts: 30,483
Joined: Jan 20 2009
Gold: 6,000.00
May 13 2013 02:30pm
weź sobie passata b5 fl za taką cenę
Go Back To Polska Topic List
Prev1101112131416Next
Add Reply New Topic New Poll