d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piszę Poprawnie Po Polsku
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Sep 12 2010 03:09am
mam to w pupie, sry :/
Member
Posts: 3,164
Joined: Apr 8 2010
Gold: 2,020.00
Sep 12 2010 03:37am
staram się pisać poprawnie i to wystarczy, nn siga :P
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 11 2010 07:52am
Jesteś ostatnią osobą, która powinna proponować taką akcję.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 11 2010 07:55am
boze jedyny rogal za byle gowna dajesz warny
a z tym kretynem jeszcze porzadku nie zrobiles ;O
Member
Posts: 2,636
Joined: Dec 25 2009
Gold: 0.00
Oct 11 2010 07:56am
Quote (CoD_id @ Oct 11 2010 02:55pm)
boze jedyny rogal za byle gowna dajesz warny
a z tym kretynem jeszcze porzadku nie zrobiles ;O


thug life !
Member
Posts: 1,411
Joined: Sep 7 2009
Gold: 69.69
Oct 11 2010 07:57am
vouczujem
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 11 2010 07:58am
archeolodzy detected
Member
Posts: 1,411
Joined: Sep 7 2009
Gold: 69.69
Oct 11 2010 07:59am
Quote (Patryk1991 @ Oct 11 2010 03:58pm)
archeolodzy detected


donate plz
Member
Posts: 3,043
Joined: Aug 19 2009
Gold: 128.00
Warn: 10%
Oct 11 2010 08:42am
Quote (pawlosek @ Aug 8 2010 05:38pm)
Piszę poprawnie, nn żadnych kodów, wypad.


=]]
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Oct 11 2010 08:47am
Quote (crunk_mp @ 8 Aug 2010 19:24)
Staram sie zawsze wyslac odpowiedz bez bledów. :)


tez
Go Back To Polska Topic List
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll