d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev1101112131420Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:07am
Quote ([GuMiS] @ 30 Dec 2009 15:06)
I Carlsberg.
Beznadziejne piwo.
carlsberg tani tutaj jest przynajmniej
tak zazwyczaj jak cos taniego chce wypic, to biore carling
inaczej do budweiser albo heineken

i wogole to nie lubie piwa
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Dec 30 2009 09:08am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 16:07)
musze cie zasmucic, jestes inny  - ja tu opisuje masy i wiekszosc - sa oczyfko wyjatki nie ?


Najczęsciej i tak Harnaś, jest jakiś konkretny portret dla tego piwa ~~ ?
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 09:08am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 16:06)
tyskie juz mowilem, ktos kto zazwyczaj pije cos tanszego ale raz na jakis czas zaszaleje da 40 gr wiecej i kupi se tyskie (zadna burzuazja) carlsbergi - synki prawnikow, albo nazelowani 20-latkowie wyrywajacy puste blachary


Bólszit, poćwicz psychologie.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 09:08am
Quote (Pozer @ Dec 30 2009 04:07pm)
carlsberg tani tutaj jest przynajmniej
tak zazwyczaj jak cos taniego chce wypic, to biore carling
inaczej do budweiser albo heineken

i wogole to nie lubie piwa


Budweiser :hail:
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Dec 30 2009 09:09am
Quote (Pozer @ Dec 30 2009 05:07pm)
carlsberg tani tutaj jest przynajmniej
tak zazwyczaj jak cos taniego chce wypic, to biore carling
inaczej do budweiser albo heineken

i wogole to nie lubie piwa


Opilem sie juz tymi Heinekenami i Carlsbergami, kiedys mialem na nie niesamowite cisnienie.
Przeszlo mi.
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Dec 30 2009 09:09am
Dla mnie wszystko jeden chuj, czy piję lecha, heinekena, żubra, czy inne gówno, smakuje tak samo.
Member
Posts: 42,828
Joined: Nov 27 2005
Gold: 0.00
Dec 30 2009 09:09am
Quote (Kuba_1990 @ 30 Dec 2009 14:32)
Uwielbiam pić Redsa jabłkowego ... czasem lubię się nim delektować a czasem lubię sobie pierdolnąć na 3 łyki całe piwko. Narobiłeś mi straszną ochote :)


kurwa this !
Member
Posts: 11,317
Joined: Apr 18 2006
Gold: 5,780.66
Dec 30 2009 09:09am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 17:02)
Prawdziwi Słowianie zwykli pić jedynie piwo domowej roboty ;)


nom to też.

Źle się wyraziłem heinkein to nie piwo a piffko
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:09am
Quote (Pozer @ 30 Dec 2009 15:07)
carlsberg tani tutaj jest przynajmniej
tak zazwyczaj jak cos taniego chce wypic, to biore carling
inaczej do budweiser albo heineken

i wogole to nie lubie piwa


to ile ty masz lat ? po tym jak widzialem twoj podpis (na kartkach ktore wysylales) to stawial bym na podstawowke. Jestes niedorozwiniety czy dzieci w podstawowkach juz pija alkohol ?
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Dec 30 2009 09:10am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 05:06pm)
tyskie juz mowilem, ktos kto zazwyczaj pije cos tanszego ale raz na jakis czas zaszaleje da 40 gr wiecej i kupi se tyskie (zadna burzuazja) carlsbergi - synki prawnikow, albo nazelowani 20-latkowie wyrywajacy puste blachary


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, TARD ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Polska Topic List
Prev1101112131420Next
Add Reply New Topic New Poll