☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev
1
10
11
12
13
14
20
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2181
Replies: 194
Track Topic
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#111
Dec 30 2009 09:07am
Quote ([GuMiS] @ 30 Dec 2009 15:06)
I Carlsberg.
Beznadziejne piwo.
carlsberg tani tutaj jest przynajmniej
tak zazwyczaj jak cos taniego chce wypic, to biore carling
inaczej do budweiser albo heineken
i wogole to nie lubie piwa
Szymek
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
13.00
#112
Dec 30 2009 09:08am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 16:07)
musze cie zasmucic, jestes inny - ja tu opisuje masy i wiekszosc - sa oczyfko wyjatki nie ?
Najczęsciej i tak Harnaś, jest jakiś konkretny portret dla tego piwa ~~ ?
Poeta
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold
:
0.00
#113
Dec 30 2009 09:08am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 16:06)
tyskie juz mowilem, ktos kto zazwyczaj pije cos tanszego ale raz na jakis czas zaszaleje da 40 gr wiecej i kupi se tyskie (zadna burzuazja) carlsbergi - synki prawnikow, albo nazelowani 20-latkowie wyrywajacy puste blachary
Bólszit, poćwicz psychologie.
DrumAndBase
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold
:
2.20
Warn: 20%
#114
Dec 30 2009 09:08am
Quote (Pozer @ Dec 30 2009 04:07pm)
carlsberg tani tutaj jest przynajmniej
tak zazwyczaj jak cos taniego chce wypic, to biore carling
inaczej do budweiser albo heineken
i wogole to nie lubie piwa
Budweiser
GumisiowySok
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold
:
33,888.00
#115
Dec 30 2009 09:09am
Quote (Pozer @ Dec 30 2009 05:07pm)
carlsberg tani tutaj jest przynajmniej
tak zazwyczaj jak cos taniego chce wypic, to biore carling
inaczej do budweiser albo heineken
i wogole to nie lubie piwa
Opilem sie juz tymi Heinekenami i Carlsbergami, kiedys mialem na nie niesamowite cisnienie.
Przeszlo mi.
dan_07
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold
:
273.03
#116
Dec 30 2009 09:09am
Dla mnie wszystko jeden chuj, czy piję lecha, heinekena, żubra, czy inne gówno, smakuje tak samo.
ZaBa
Member
Posts: 42,828
Joined: Nov 27 2005
Gold
:
0.00
#117
Dec 30 2009 09:09am
Quote (Kuba_1990 @ 30 Dec 2009 14:32)
Uwielbiam pić Redsa jabłkowego ... czasem lubię się nim delektować a czasem lubię sobie pierdolnąć na 3 łyki całe piwko. Narobiłeś mi straszną ochote
kurwa this !
GoT
Member
Posts: 11,317
Joined: Apr 18 2006
Gold
:
5,780.66
#118
Dec 30 2009 09:09am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 17:02)
Prawdziwi Słowianie zwykli pić jedynie piwo domowej roboty
nom to też.
Źle się wyraziłem heinkein to nie piwo a piffko
MaxI_KiNg
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold
:
36.00
Warn: 10%
#119
Dec 30 2009 09:09am
Quote (Pozer @ 30 Dec 2009 15:07)
carlsberg tani tutaj jest przynajmniej
tak zazwyczaj jak cos taniego chce wypic, to biore carling
inaczej do budweiser albo heineken
i wogole to nie lubie piwa
to ile ty masz lat ? po tym jak widzialem twoj podpis (na kartkach ktore wysylales) to stawial bym na podstawowke. Jestes niedorozwiniety czy dzieci w podstawowkach juz pija alkohol ?
GumisiowySok
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold
:
33,888.00
#120
Dec 30 2009 09:10am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 05:06pm)
tyskie juz mowilem, ktos kto zazwyczaj pije cos tanszego ale raz na jakis czas zaszaleje da 40 gr wiecej i kupi se tyskie (zadna burzuazja) carlsbergi - synki prawnikow, albo nazelowani 20-latkowie wyrywajacy puste blachary
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, TARD ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
10
11
12
13
14
20
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact