d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1101112131458Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:01pm
No, ta ankieta ma ręce i nogi, nawet wyniki pokrywają się z rzeczywistością.
Member
Posts: 3,892
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.01
Oct 2 2009 02:14pm
Quote (Hastner @ Fri, Oct 2 2009, 06:36pm)
To mods: I paid for this topic and serious business is doing right here. Please, don't close it.

Wybory na pleba roku zbliżają się nieuchronnie.
Pragnę poznać waszych faworytów, godnych dostąpienia tego niewątpliwego zaszczytu.
Ze względu na skromną ilość opcji możliwych do zawarcia w ankiecie, wybrałem osoby, które według mnie najbardziej zasługują na to wyróżnienie.
Zapraszam do głosowania.

Na prośbę ludu, do ankiety został dodany michald13.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35818138&f=230


achh Hajzerze dojebałeś!
zaiste ciężki wybór, zdecydowałem się zagłosować na monie, dlaczego?
bo wg mnie najbardziej zasługuje na miano pleba.
Te atencyjne tematy, plebejski rage, szczycenie się "kolegami njaguara", który był jedną osobą, a po jej pochwaleniu się jakich to ma kolegów napisał do mnie, żebym ją reportował.
To wszystko zadecydowało, że mój głos pójdzie właśnie na nią.

Gdybym mógł zagłosować ponownie, miałbym naprawdę niezłą zagwozdkę, bo i michald i mysz stoją na tym samym poziomie spierdolenia, bardziej skłaniam się ku michaldowi, bo jest chyba nieświadomy, a wybranie mianem pleba 2009 roku zdecydowanie pomogłoby mu to zrozumieć.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 02:16pm
Quote (Xhanti @ Fri, Oct 2 2009, 10:14pm)
achh Hajzerze dojebałeś!
zaiste ciężki wybór, zdecydowałem się zagłosować na monie, dlaczego?
bo wg mnie najbardziej zasługuje na miano pleba.
Te atencyjne tematy, plebejski rage, szczycenie się "kolegami njaguara", który był jedną osobą, a po jej pochwaleniu się jakich to ma kolegów napisał do mnie, żebym ją reportował.
To wszystko zadecydowało, że mój głos pójdzie właśnie na nią.

Gdybym mógł zagłosować ponownie, miałbym naprawdę niezłą zagwozdkę, bo i michald i mysz stoją na tym samym poziomie spierdolenia, bardziej skłaniam się ku michaldowi, bo jest chyba nieświadomy, a wybranie mianem pleba 2009 roku zdecydowanie pomogłoby mu to zrozumieć.


A co mam niby rozumieć? Jeszcze nie zauważyłeś, że mam wyjebane na zdanie stadka dzieciaków podobnych do ciebie? ;)
Member
Posts: 3,892
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.01
Oct 2 2009 02:20pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 08:16pm)
A co mam niby rozumieć? Jeszcze nie zauważyłeś, że mam wyjebane na zdanie stadka dzieciaków podobnych do ciebie? ;)


bla bla bla
idź na policje wytaczać najcięższe działa
jakbyś miał na to wyjebane tak jak mówisz, to nie przyjebałbyś się do mojej wypowiedzi
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold: 307.00
Warn: 50%
Oct 2 2009 02:21pm
łatwybałwanek
Member
Posts: 3,892
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.01
Oct 2 2009 02:22pm
6 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 1 anonimowych użytkowników )
5 użytkowników: Xhanti, Lucek333, Puczman, ajronmen123, Khold

oho, zjawił się pretendent do zgarnięcia głównej nagrody!
Banned
Posts: 8,720
Joined: Sep 25 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 2 2009 02:22pm
matrix leci ludzie
Member
Posts: 3,212
Joined: Jun 9 2009
Gold: 5.55
Oct 2 2009 02:23pm
Quote (Texclan @ Fri, Oct 2 2009, 09:22pm)
matrix leci ludzie


no i co z tego?
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 2 2009 02:24pm
Quote (Texclan @ Fri, 2 Oct 2009, 21:22)
matrix leci ludzie


nie lubie matrixa
Banned
Posts: 5,333
Joined: Mar 8 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Oct 2 2009 02:24pm
no wiecie co?
ja chcialem zostać widocznie mało się udzielałem przez ostantie miesiace
walne multi i po problemie zaczne od nowa !
Go Back To Polska Topic List
Prev1101112131458Next
Closed New Topic New Poll