Quote (Xhanti @ Fri, Oct 2 2009, 10:14pm)
achh Hajzerze dojebałeś!
zaiste ciężki wybór, zdecydowałem się zagłosować na monie, dlaczego?
bo wg mnie najbardziej zasługuje na miano pleba.
Te atencyjne tematy, plebejski rage, szczycenie się "kolegami njaguara", który był jedną osobą, a po jej pochwaleniu się jakich to ma kolegów napisał do mnie, żebym ją reportował.
To wszystko zadecydowało, że mój głos pójdzie właśnie na nią.
Gdybym mógł zagłosować ponownie, miałbym naprawdę niezłą zagwozdkę, bo i michald i mysz stoją na tym samym poziomie spierdolenia, bardziej skłaniam się ku michaldowi, bo jest chyba nieświadomy, a wybranie mianem pleba 2009 roku zdecydowanie pomogłoby mu to zrozumieć.
A co mam niby rozumieć? Jeszcze nie zauważyłeś, że mam wyjebane na zdanie stadka dzieciaków podobnych do ciebie?
