Quote (Hate_Me @ Thu, 18 Jun 2009, 23:41)
To nie żadna konopia, pytałem na forum jaraczy.
Widzę, bampnąłeś mój failurowy temat.
Forum jaraczy to kiepski pomysl, tym bardziej ze w polsce na forach mamy kiepskie lobby outdoorowcow. To moze byc niedojrzala krzyzowka (zwazywszy na czas i zakladajac ze najwczesniejsze plony powinny byc lipiec/sierpien z powodu pogody w tym roku).
Bampnalem przypadkiem bo na ircu ktos dal i przeczytalem thread.