d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czyżbym Znalazł Samosieje?
Prev11011121314Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Jun 18 2009 02:42pm
Quote (LightMaFire @ Thu, Jun 18 2009, 10:39pm)
Moze to byc konopia przemyslowa ktora w ogole Cie nie ruszy, czegokolwiek by Ci ktos nie powiedzial. (pamietaj zeby palic topki, nie liscie)
A moze byc 'zapomniana' pestka z jakiegos outdooru, albo czyis outdoor. Poczekaj az dojrzeje, i pamietaj - NIE KRADNIJ ROSLINY JEZELI TO CZYIS OUTDOOR KURWO.
dziekuje.


Ja bym zajebal.
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2009 02:43pm
Quote (Hate_Me @ Thu, 18 Jun 2009, 23:41)
To nie żadna konopia, pytałem na forum jaraczy.
Widzę, bampnąłeś mój failurowy temat.


Forum jaraczy to kiepski pomysl, tym bardziej ze w polsce na forach mamy kiepskie lobby outdoorowcow. To moze byc niedojrzala krzyzowka (zwazywszy na czas i zakladajac ze najwczesniejsze plony powinny byc lipiec/sierpien z powodu pogody w tym roku).
Bampnalem przypadkiem bo na ircu ktos dal i przeczytalem thread.
Member
Posts: 3,408
Joined: Feb 13 2009
Gold: 10.00
Warn: 30%
Jun 18 2009 02:44pm
Ja też znalazłem roślinę w domu.. Sądzę że to marycha... ciekawe skąd moja mama ją ma :O

Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2009 02:45pm
Quote (DuzeHa @ Thu, 18 Jun 2009, 23:44)
Ja też znalazłem roślinę w domu.. Sądzę że to marycha... ciekawe skąd moja mama ją ma :O

http://img83.imageshack.us/img83/6905/kaktus3tg0.jpg


Z niektorych gatunkow kaktusow mozna zrobic substancje o silnym potencjale psychodelicznym. GGNORE.
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 18 2009 02:47pm
Quote (LightMaFire @ Thu, 18 Jun 2009, 22:43)
Forum jaraczy to kiepski pomysl, tym bardziej ze w polsce na forach mamy kiepskie lobby outdoorowcow. To moze byc niedojrzala krzyzowka (zwazywszy na czas i zakladajac ze najwczesniejsze plony powinny byc lipiec/sierpien z powodu pogody w tym roku).
Bampnalem przypadkiem bo na ircu ktos dal i przeczytalem thread.


Y, wyśmiewali mnie chuje, że niby trzynastoletni jaracz.
Paliłem raz i nn więcej.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2009 02:47pm
Quote (DuzeHa @ Thu, Jun 18 2009, 09:44pm)
Ja też znalazłem roślinę w domu.. Sądzę że to marycha... ciekawe skąd moja mama ją ma :O

http://img83.imageshack.us/img83/6905/kaktus3tg0.jpg


Post #45...
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2009 02:49pm
Quote (Hate_Me @ Thu, 18 Jun 2009, 23:47)
Y, wyśmiewali mnie chuje, że niby trzynastoletni jaracz.
Paliłem raz i nn więcej.

Zabawne ze Cie wysmiewali jak 3/4 z nich nawet nie wie jak wyglada krzak konopii ;).
Palenie > Alkohol.
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 18 2009 02:50pm
Quote (LightMaFire @ Thu, 18 Jun 2009, 22:49)
Zabawne ze Cie wysmiewali jak 3/4 z nich nawet nie wie jak wyglada krzak konopii ;).
Palenie > Alkohol.


Heh, ja tam właśnie na odwrót.
Kiedyś raz zapaliłem z kumplami i nie mam zamiaru więcej. 15 minut było fajnie, a potem przez pare godzin strasznie chujowo się czułem.
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2009 02:51pm
Quote (Hate_Me @ Thu, 18 Jun 2009, 23:50)
Heh, ja tam właśnie na odwrót.
Kiedyś raz zapaliłem z kumplami i nie mam zamiaru więcej. 15 minut było fajnie, a potem przez pare godzin strasznie chujowo się czułem.

Nie wazne co Ty tam. Wazne ze generalnie spozywanie alkoholu jest o wiele bardziej szkodliwe od palenia marihuany. W dodatku o wiele gorsza samokontrola. I na kacu to dopiero sie chujowo czujesz.
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Jun 18 2009 02:54pm
Quote (LightMaFire @ Thu, 18 Jun 2009, 22:51)
Nie wazne co Ty tam. Wazne ze generalnie spozywanie alkoholu jest o wiele bardziej szkodliwe od palenia marihuany. W dodatku o wiele gorsza samokontrola. I na kacu to dopiero sie chujowo czujesz.


Nie możliwe...
koleś z E-Dramy a gada do rzeczy :o
Go Back To Polska Topic List
Prev11011121314Next
Closed New Topic New Poll