d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pokaz Ryja Ze 2 Tygi Nie Bylo Tego Topiku > Chyba Najwieksza Zbita
Prev11011121314261Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 398
Joined: Apr 12 2009
Gold: 0.00
Apr 24 2009 03:33pm
Quote (Hate_Me @ Fri, Apr 24 2009, 11:33pm)
Konin nie jest tak daleko. Przyjedź.


ile to km od katowic?
Banned
Posts: 39,408
Joined: Jul 27 2007
Gold: 1.00
Warn: 70%
Apr 24 2009 03:33pm
Quote (jackauskas @ Fri, 24 Apr 2009, 23:33)
studnia to wieszak i no lifer , siedzialby tylko na d2jsp


a Ty opierdalasz gały Patryku :(

This post was edited by Studnia06 on Apr 24 2009 03:34pm
Banned
Posts: 14,204
Joined: Dec 28 2006
Gold: 425.00
Warn: 10%
Apr 24 2009 03:33pm
Quote (Hate_Me @ Fri, Apr 24 2009, 11:33pm)
Konin nie jest tak daleko. Przyjedź.

a ruchasz sie?
Banned
Posts: 11,249
Joined: Sep 27 2007
Gold: 1,009.00
Warn: 30%
Apr 24 2009 03:33pm


chyba coś koło 2004-2005 roku
Member
Posts: 8,813
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Apr 24 2009 03:34pm
Quote (michald13 @ Fri, Apr 24 2009, 10:29pm)
http://img222.imageshack.us/img222/9860/image048e.jpg

cry rands


jestem bogiem uswiadom to sobie ?
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 24 2009 03:34pm
Quote (Frihold @ Fri, 24 Apr 2009, 23:33)
ile to km od katowic?


Nie wiem, sprawdź sobie.
Banned
Posts: 398
Joined: Apr 12 2009
Gold: 0.00
Apr 24 2009 03:34pm
Quote (michald13 @ Fri, Apr 24 2009, 11:33pm)
http://photos.nasza-klasa.pl/5600999/41/other/std/9d5acd78b3.jpeg

chyba coś koło 2004-2005 roku


xDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 10,021
Joined: Feb 19 2009
Gold: 8,700.00
Apr 24 2009 03:34pm
Quote (michald13 @ Fri, Apr 24 2009, 09:33pm)
http://photos.nasza-klasa.pl/5600999/41/other/std/9d5acd78b3.jpeg

chyba coś koło 2004-2005 roku


teraz lepiej ;D
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Apr 24 2009 03:34pm
Quote (michald13 @ Fri, 24 Apr 2009, 23:33)
http://photos.nasza-klasa.pl/5600999/41/other/std/9d5acd78b3.jpeg

chyba coś koło 2004-2005 roku


jak juz mowilem
1 hit
Banned
Posts: 11,249
Joined: Sep 27 2007
Gold: 1,009.00
Warn: 30%
Apr 24 2009 03:35pm
Quote (syko111 @ Fri, Apr 24 2009, 10:34pm)
jestem bogiem uswiadom to sobie ?


taki znajomy z rl tard zrobił sobie identyczne foto w tym samym miejscu, a ja zrobiłem to, żeby się z niego ponabijać
Go Back To Polska Topic List
Prev11011121314261Next
Closed New Topic New Poll