To dobrze! Mam około dziesięciu Kkbbhh w GC, które trzeba usunąć! Jak zapewne widać po stanie GC w ciągu ostatnich kilku dni! :)
Dziękuję kochanie! To dla mnie bardzo ważne! Macie tu wspaniałą społeczność! Przypomina mi to stare GC, kiedy GC było jeszcze dobre! :wub:
Nie wiem, bo raczej nie skupiam się na tym, co dzieje się na GC. Ja tam tylko piosenki w Twoim temacie wrzucam.