d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś
Prev1101112131449Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,816
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Sep 4 2025 12:06pm
Jakiegoś drinka w puszce na wieczór.


a Ty to już alkoholik jesteś?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 12:07pm
a Ty to już alkoholik jesteś?


To ma tylko 5% 😅
Member
Posts: 30,631
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 4 2025 12:08pm
To ma tylko 5% 😅


za pare lat będziesz tłumaczył że to ma tylko 40% :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 12:09pm
za pare lat będziesz tłumaczył że to ma tylko 40% :mellow:


Ty pijesz chyba więcej niż ja :+)
/Widzę, że fg poszło, wydałeś na gierkę? :)

This post was edited by fafnirek on Sep 4 2025 12:12pm
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 4 2025 12:24pm
za pare lat będziesz tłumaczył że to ma tylko 40% :mellow:


a za pare lat plus będzie mówił,że to i tak tylko 80%
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 12:26pm
Jesteście niemili 🥺
Member
Posts: 30,631
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 4 2025 12:29pm
Ty pijesz chyba więcej niż ja :+)
/Widzę, że fg poszło, wydałeś na gierkę? :)


tak. tak jak obiecałem kupiłem sobie trochę itemków do warframe i będę pykał :) wracam do tej gry co jakiś czas i coś tam farmię...zeby uzbierać wszystko to trzeba w chuj czasu albo w chuj platyny :D dzięki Faf jeszcze raz :hug:

This post was edited by cbx1992 on Sep 4 2025 12:29pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 12:30pm
tak. tak jak obiecałem kupiłem sobie trochę itemków do warframe i będę pykał :) wracam do tej gry co jakiś czas i coś tam farmię...zeby uzbierać wszystko to trzeba w chuj czasu albo w chuj platyny :D dzięki Faf jeszcze raz :hug:


No spoko :+) myślę, że na mnie możesz liczyć.
Member
Posts: 30,631
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 4 2025 12:40pm
No spoko :+) myślę, że na mnie możesz liczyć.


jeszcze się nie zawiodłem :) postawił bym Ci barmańską ale nie mam kasy ziom :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 12:41pm
jeszcze się nie zawiodłem :) postawił bym Ci barmańską ale nie mam kasy ziom :D


Może kiedyś będzie taka okazja :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1101112131449Next
Add Reply New Topic New Poll