Quote (Skitels @ Sun, Oct 18 2009, 06:38pm)
wiem ze to dzial ls ale ten pan czestp tu pisal i myslalem ze banana ma za ostatnia akcje w amigos

Nie było żadnych akcji
"Nie mam pojęcia ocb i nie mam dostępu do niczego" misiekxxl
pozdro
Quote (Hyoga @ Sun, Oct 18 2009, 06:41pm)
moze kupil cos, co morfi wystawil z acc graala?
Nie wiadomo, jak sie coś wyjaśni to zapewniam, że ciekawość użytkowników zostanie zaspokojona.
This post was edited by DeSSq on Oct 18 2009 10:44am