d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1109810991100110111021443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 18 2009 05:28am
Quote (misiekxxl @ Sun, 18 Oct 2009, 13:13)
tak 5 - 20 lv :)

ktos catas 60 lv ??


66 here, poczekam ;)
Member
Posts: 5,535
Joined: Nov 28 2005
Gold: 431.98
Oct 18 2009 09:09am
:/

This post was edited by _siwek_ on Oct 18 2009 09:11am
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 18 2009 09:11am
ktos chetny na themaze?

This post was edited by blondaas on Oct 18 2009 09:18am
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Oct 18 2009 09:22am
Quote (_siwek_ @ Sun, Oct 18 2009, 05:09pm)
:/


Zaliczam MQ za 12tym razem i tak sie cieszysz :(
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Oct 18 2009 09:40am
Quote (misiekxxl @ Sun, 18 Oct 2009, 13:13)
tak 5 - 20 lv :)

ktos catas 60 lv ??


Group: Banned
Posts: 10,525
Joined: Jun 3 2006
Gold: Locked
Trader: Not Rated
Warn: 0%

a co to sie stalo ?
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Oct 18 2009 10:21am
Quote (Skitels @ Sun, Oct 18 2009, 05:40pm)
Group: Banned
Posts: 10,525 
Joined: Jun 3 2006
Gold: Locked
Trader: Not Rated
Warn: 0% 

a co to sie stalo ?


no wlasnie nie wiadomo :< a po za tym to dzial LS :P
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Oct 18 2009 10:38am
Quote (Vedaar @ Sun, 18 Oct 2009, 18:21)
no wlasnie nie wiadomo :< a po za tym to dzial LS :P


wiem ze to dzial ls ale ten pan czestp tu pisal i myslalem ze banana ma za ostatnia akcje w amigos :P
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Oct 18 2009 10:40am
Quote (Skitels @ Sun, Oct 18 2009, 06:38pm)
wiem ze to dzial ls ale ten pan czestp tu pisal i myslalem ze banana ma za ostatnia akcje w amigos :P


Nie było żadnych akcji :P
"Nie mam pojęcia ocb i nie mam dostępu do niczego" misiekxxl

pozdro

Quote (Hyoga @ Sun, Oct 18 2009, 06:41pm)
moze kupil cos, co morfi wystawil z acc graala?


Nie wiadomo, jak sie coś wyjaśni to zapewniam, że ciekawość użytkowników zostanie zaspokojona.

This post was edited by DeSSq on Oct 18 2009 10:44am
Member
Posts: 14,140
Joined: Nov 11 2006
Gold: 0.00
Oct 18 2009 10:41am
Quote (DeSSq @ Sun, Oct 18 2009, 12:40pm)
Nie było żadnych akcji :P
"Nie mam pojęcia ocb i nie mam dostępu do niczego" misiekxxl

pozdro


moze kupil cos, co morfi wystawil z acc graala?
Member
Posts: 28,083
Joined: Sep 21 2006
Gold: 25,400.00
Oct 18 2009 10:42am
lol misiek dostal locked i bana :blink:
Go Back To Polska Topic List
Prev1109810991100110111021443Next
Add Reply New Topic New Poll