d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev1109710981099110011011197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,801
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Dec 31 2023 09:35pm
Quote (Kupcia @ Jan 1 2024 02:51am)
https://i.imgur.com/MxYuyDh.png

zrobilem chyba 100 tradów praktycznie wszystkie pojedyncze zeby trafic to jebane gówno jaki rak

jak trafilem to az zaczołem ludziom jakims randomom wysylac. gosc mi sprzedal jewel i mu zaczalem pierdolikc na czacie jak mu dziekuje ze w koncu weszlo :mellow:


kupcia wielki bogacz lootuje w mb a mapuje w hehe
Member
Posts: 6,808
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jan 1 2024 02:30am
Quote (firstmurloc @ Jan 1 2024 04:35am)
kupcia wielki bogacz lootuje w mb a mapuje w hehe


i poprawia grzywke w lustrze kalandry
Member
Posts: 14,363
Joined: Feb 26 2016
Gold: 125,198.12
Jan 1 2024 02:46am
kazdy w miare sensowny forbidden flame 50-350 div bo nikt nie farmi bossow xdd
Member
Posts: 10,801
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jan 1 2024 03:13am
Quote (nestlecornflakes @ Jan 1 2024 09:46am)
kazdy w miare sensowny forbidden flame 50-350 div bo nikt nie farmi bossow xdd


nom, ring z sanctum prawie mirror hah a jak pozyczalem jednemu gosciowi mirrora na no hit runy w 1 tyg to po 60 div original scripture a ring za 70 xD. i nie bylo warto ryzkowac z tym gownem na dluzsza mete. a teraz kazdy ring chyba 200 d profit? xd
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jan 1 2024 01:40pm
pograłbym ale jak mam półdnia kupować itemy żeby zagrać dwie mapy to mi się odechciewa
Member
Posts: 6,808
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jan 1 2024 10:29pm
Quote (PrzykraSprawa @ Jan 1 2024 08:40pm)
pograłbym ale jak mam półdnia kupować itemy żeby zagrać dwie mapy to mi się odechciewa


mi juz chyba starczy poe. pora ograc inne gierki
Member
Posts: 14,363
Joined: Feb 26 2016
Gold: 125,198.12
Jan 2 2024 10:42am
Ide chyba ssf pograc bo nuda straszna
Member
Posts: 10,801
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jan 3 2024 03:09am
Quote (nestlecornflakes @ Jan 2 2024 05:42pm)
Ide chyba ssf pograc bo nuda straszna


:mellow: mi sie wydaje ze z kazdym odpaleniem gry jak wrzucam mape z beyondem, to wszystko dziala gorzej, robilem jakies gowno z reddita zeby poprawic wydajnosc ale dalej jak klikam legion + beyond i do tego lustro na mapie to sie fps wypierdala na plecy. nie rozumiem co oni zmieni te lige czy dwie temu ale wszystko dziala chujowo i sie nie chce nawet biegac juiced map,
bo sie wypierdole przez freeza strace stacki z hh i hf B)
Member
Posts: 6,808
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jan 5 2024 06:08pm
Quote (nestlecornflakes @ Dec 22 2023 11:18pm)
jak umiesz klikac w gierke to polecam valdo mapy xd


Które valdosy robiłeś? Dopiero zaczynam się w to bawić i nakurwiam te z popiołami gwiazd bo dobry profit jest. Zrobiłem do tego brandzika i nakurwia jak zły. Dobrze że jeszcze nie quitnalem ligi
Member
Posts: 14,363
Joined: Feb 26 2016
Gold: 125,198.12
Jan 6 2024 03:01am
Quote (Thelema @ Jan 6 2024 01:08am)
Które valdosy robiłeś? Dopiero zaczynam się w to bawić i nakurwiam te z popiołami gwiazd bo dobry profit jest. Zrobiłem do tego brandzika i nakurwia jak zły. Dobrze że jeszcze nie quitnalem ligi



Fulcrum, progenesis, mb, hh, watcher eye, emperor mastery

Tylko teraz divine na lidze kosztuja tyle co na std xdd

This post was edited by nestlecornflakes on Jan 6 2024 03:13am
Go Back To Polska Topic List
Prev1109710981099110011011197Next
Add Reply New Topic New Poll