d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1109710981099110011011443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 407
Joined: Oct 6 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2009 05:13pm
zabnardzo nie wiem o co chodzi z tym 5 sec zeby czekac pomocy plx
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 17 2009 05:26pm
Quote (MoonLighte @ Sun, Oct 18 2009, 01:13am)
zabnardzo nie wiem o co chodzi z tym 5 sec zeby czekac  pomocy plx


jakim 5 sec?
Member
Posts: 407
Joined: Oct 6 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2009 05:32pm
Quote (Zeratull @ Sun, Oct 18 2009, 01:26am)
jakim 5 sec?


no pisze na poczatku ze :

Code
Monster Chain

Gdy zabijamy potworki z rzędu (maksymalny odstęp 5 sekund) nabijamy ten licznik, który zwiększa magic luck i experience o 0.5% za każdym następnym potworkiem. Działa tylko gdy walczymy z potworami na tym samym poziomie co nasz.


i jeszcez takie pytanko kim najlepiej grac?

This post was edited by MoonLighte on Oct 17 2009 05:35pm
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Oct 17 2009 06:02pm
Quote (MoonLighte @ Sun, Oct 18 2009, 01:32am)
no pisze na poczatku ze :

Code
Monster Chain

Gdy zabijamy potworki z rzędu (maksymalny odstęp 5 sekund) nabijamy ten licznik, który zwiększa magic luck i experience o 0.5% za każdym następnym potworkiem. Działa tylko gdy walczymy z potworami na tym samym poziomie co nasz.


i jeszcez takie pytanko kim najlepiej grac?


czego w tym nie rozumiesz ? :D

jak grasz na arenie to jebiesz potfora w leb, jak padnie to masz po lewej opcje: re-summon monster, jak w to klikniesz to masz kolejnego potfora i bedzie juz lancuszek 1 jak dasz znowu re-suma i znowu ubiesz to juz sa 2 z rzedu itd, co za tym idzie masz wiecej ml i expa za potfora. ten czas 5 sekund maxymalnie to wlasinie ten czas od zabicia potfora do klikniecia re-summon.

graj kim chcesz :D
Member
Posts: 407
Joined: Oct 6 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2009 06:42pm
Quote (alienwersus @ Sun, Oct 18 2009, 02:02am)
czego w tym nie rozumiesz ? :D

jak grasz na arenie to jebiesz potfora w leb, jak padnie to masz po lewej opcje: re-summon monster, jak w to klikniesz to masz kolejnego potfora i bedzie juz lancuszek 1 jak dasz znowu re-suma i znowu ubiesz to juz sa 2 z rzedu itd, co za tym idzie masz wiecej ml i expa za potfora. ten czas 5 sekund maxymalnie to wlasinie ten czas od zabicia potfora do klikniecia re-summon.

graj kim chcesz :D


ty za help ;)
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Oct 17 2009 11:30pm
po jakim czasie zniknie postać jeżeli się nie gra ? i czy wgl. ona zniknie ?
Member
Posts: 28,046
Joined: Feb 3 2006
Gold: 101,848.00
Oct 18 2009 12:45am
Quote (Matt1910Widzew @ Sun, 18 Oct 2009, 07:30)
po jakim czasie zniknie postać jeżeli się nie gra ? i czy wgl. ona zniknie ?


nie ma opcji aby zniknela
najwyzej mozesz stracic lvl, gdy ktos zrobi reset
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 18 2009 02:16am
50 000 mobów killed xD

Btw ma ktoś heal charma 55 lvl ??

Pm me, bo need bardzo
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 18 2009 04:53am
kupuja jeszcze itemki do mutowania ?? xD
Banned
Posts: 10,525
Joined: Jun 3 2006
Gold: Locked
Oct 18 2009 05:13am
Quote (zaki @ Sun, 18 Oct 2009, 12:53)
kupuja jeszcze itemki do mutowania ?? xD


tak 5 - 20 lv :)

ktos catas 60 lv ??
Go Back To Polska Topic List
Prev1109710981099110011011443Next
Add Reply New Topic New Poll