d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1109210931094109510961443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Oct 10 2009 08:23am
Quote (Skitels @ Sat, Oct 10 2009, 01:07pm)
ano ale ciezko kupic cos :) nie ide o fgs..


sprzedac tez ciezko :D bumpuje topa od lipca i jeszcze pare items zostało :D
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Oct 10 2009 08:39am
Quote (alienwersus @ Sat, 10 Oct 2009, 16:23)
sprzedac tez ciezko :D bumpuje topa od lipca i jeszcze pare items zostało :D


no wlasnie chcialem od ciebie zakupic plate z ee ale sie spoznilem.....
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 10 2009 12:16pm
gra ktos maze quest?
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2009 03:16pm
ktoś jeszcze oprócz mnie stracił motywacje do Lsa? :P
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 10 2009 03:18pm
Quote (Bodziuu @ Sat, Oct 10 2009, 11:16pm)
ktoś jeszcze oprócz mnie stracił motywacje do Lsa? :P


same faile?
ja tylko w weekendy pogrywam, wiec za bardzo sie nie chce ;x
kiedys to gralem niezle. Na stancji neta nie mam :/
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Oct 10 2009 03:24pm
Quote (Bodziuu @ Sat, 10 Oct 2009, 22:16)
ktoś jeszcze oprócz mnie stracił motywacje do Lsa? :P


straciles motywacje do klikania w jedno miejsce ? noniepierdol :O

This post was edited by Accusation on Oct 10 2009 03:24pm
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2009 03:24pm
Quote (Zeratull @ Sat, Oct 10 2009, 11:18pm)
same faile?
ja tylko w weekendy pogrywam, wiec za bardzo sie nie chce ;x
kiedys to gralem niezle. Na stancji neta nie mam :/


ja tak samo ;/ dlatego jakoś odzwyczaiłem się
nie grałem cały tydzień.. wczoraj wbiłem od 20 do 4x i nie chce mi się grać
btw Monkiem tylko jednego climba zrobiłem
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 10 2009 03:55pm
Quote (Bodziuu @ Sat, 10 Oct 2009, 23:24)
ja tak samo ;/ dlatego jakoś odzwyczaiłem się
nie grałem cały tydzień.. wczoraj wbiłem od 20 do 4x i nie chce mi się grać
btw Monkiem tylko jednego climba zrobiłem


jak sie nie ma celu i motywacji, to nie trudno sie szybko znudzic i. :hug:

Pytanie mam, ryby dzialaja na arenie/well? Glupota, wiem.
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2009 04:00pm
Quote (markov @ Sat, Oct 10 2009, 11:55pm)
jak sie nie ma celu i motywacji, to nie trudno sie szybko znudzic i. :hug:

Pytanie mam, ryby dzialaja na arenie/well? Glupota, wiem.


racje masz ;) ostatnio swój wolny czas wole przeznaczać bardziej na rl ;)

hmm chyba w trakcie "walki: z "przeciwnikiem" ;) nie można uzywać ale nie wiem
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 10 2009 04:04pm
Quote (markov @ Sat, 10 Oct 2009, 23:55)
jak sie nie ma celu i motywacji, to nie trudno sie szybko znudzic i. :hug:

Pytanie mam, ryby dzialaja na arenie/well? Glupota, wiem.


z tego co wiem to po ostatnich latkach mozna uzywac comfreys i rybek nawet podczas walki :>


Quote
- Items can now be used in combat! (Glyphs, Comfreys, and Fish)


This post was edited by blondaas on Oct 10 2009 04:05pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1109210931094109510961443Next
Add Reply New Topic New Poll