Quote (Zeratull @ Sat, Oct 10 2009, 11:18pm)
same faile?
ja tylko w weekendy pogrywam, wiec za bardzo sie nie chce ;x
kiedys to gralem niezle. Na stancji neta nie mam :/
ja tak samo ;/ dlatego jakoś odzwyczaiłem się
nie grałem cały tydzień.. wczoraj wbiłem od 20 do 4x i nie chce mi się grać
btw Monkiem tylko jednego climba zrobiłem