d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1109110921093109410951443Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,779
Joined: Feb 10 2009
Gold: 5.20
Warn: 40%
Oct 4 2009 12:14pm
وأن لدي zjeban ą والقتل. 3 مستقلين الاستبيان المرفق في المنتديات ożyłem (الفصول السيدات (cast وجهك جنبا إلى جنب مع صور لي وانا اﻻستبيان/البرلمانان "والتي نتطلع/البرلمانان" كانت الاصوات بالنسبة لي,/البرلمانان "كلا لم يكن في تقديري نوع/البرلمانان", إلى صفر متساوية وهذا ما يسمى لكم جوهر هذه السهولة



私殺人泣いている私は3つの独立基板上の女性のためのセクション()で、私は、お写真を自分の側に投げ、と私は、よりよい"との世論調査"したアンケートを作成
私に投票され、"2つの私のタイプではない"とするゼロ

このやすさの本質と呼ばれる

今、その場合恨みを叫んでいる。


Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy" :D
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.



You weeped that mum < beguile > < have > zjebaną morde. I have set up (have founded) questionnaire on 3 independent forums in guns (sections) for you ( ), I have thrown my near and your foto and I have made questionnaire " which (who) pretty (beautiful) " voices were on I D, weep on in my type " both (both of) not ", but on you equal zero; it is called essence of facility ); now it weep ), that you have zjebany ryj.


Ich habe zjebaną Mord rief. Ich habe eine Umfrage über 3 unabhängige Boards (in den Abschnitten für Damen), warf ich meine Seite, und Ihr Foto, und ich machte eine Umfrage ", die schöner ist"
Wurden die Stimmen für mich ist die "zwei nicht mein Typ," und du Null

Dies wird als das Wesen der Leichtigkeit

Jetzt weinen, dass Sie zjebany Schnauze.
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 4 2009 12:34pm
uprzejmie prosze o wypierdalanie i nie robienie syfu

gratki panowie, no a misiek znowu w 15 podejsciach zrobi locka ;d
Banned
Posts: 10,525
Joined: Jun 3 2006
Gold: Locked
Oct 4 2009 04:06pm
Quote (blondaas @ Sun, 4 Oct 2009, 20:34)
uprzejmie prosze o wypierdalanie i nie robienie syfu

gratki panowie, no a misiek znowu w 15 podejsciach zrobi locka ;d


ostnaio bylo wiecej ;) na samym palu i na monku siedzialem po 10 prób kazda (teraz niemam takeigo zamiaru :p)
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Oct 5 2009 08:35am
Jaki bin dac za te Itemy ?

#2Rare tintitanium dagger 1000fg za to narazie dostaje
Level Req: 50
Damage: 59 to 104
+45 Intelligence
+4 Extra Item Slots

#3Magical spiderthread padded robe za to 500fg
Level Req: 55
Defense: 0 to 32
+43 Intelligence
Member
Posts: 26,070
Joined: Jul 13 2008
Gold: 34,295.18
Trader: Trusted
Oct 6 2009 11:02am
Iso katakumby na 36-52 , 28-35 lvl
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Oct 6 2009 02:16pm
n catas 20
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Oct 10 2009 03:30am
E: Nvm.

This post was edited by Xasthur on Oct 10 2009 03:30am
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Oct 10 2009 03:47am
cos widze,ze nic nie dzieje sie tu... a szkoda ;)
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Oct 10 2009 04:58am
Quote (Skitels @ Sat, 10 Oct 2009, 11:47)
cos widze,ze nic nie dzieje sie tu... a szkoda ;)


cos widze ze ktos na HC zaczyna ;) to dobrze :D
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Oct 10 2009 05:07am
Quote (FDSupRa @ Sat, 10 Oct 2009, 12:58)
cos widze ze ktos na HC zaczyna ;) to dobrze :D


ano ale ciezko kupic cos :) nie ide o fgs..
Go Back To Polska Topic List
Prev1109110921093109410951443Next
Add Reply New Topic New Poll