Quote (firstmurloc @ Dec 18 2023 11:00pm)
ja jestem profesjonalnym sanktumerem i gamblerem moglbym robic co innego ale wtedy trzeba uzywac mozgu i musialbym ubierac postac od nowa
sprobowalem dzisiaj mfa na jakims gowno setupie 70 quant i sie skonczylo na tym ze jak beyond + delirium mi wyskakiwal to fpsy szly w pizde i moj luk okazywal sie niewystarczajacy zeby zajebac wszystko co widze, i mnie zabijali wiec wracam do sanktum az zarobie 100 div na luk. lub az bedzie mirror bow na rynku to uzyje mego lustra ktore dalej trzymam jak zyd.
myslalem zeby go tez samemu scraftowac ale szczerze jak zawieje w cipe to moze wyjsc drozej niz kupic. sama baza 40-45, esencje zeby dostac t1/t1 to jakos 8d, no i harvest add chyba 3d, i wtedy sie modlisz o t1-3 wiec no nwm jak przyfarce to zrobie w 60d a jak sie zesram to w 150 i za tyle mozna kupic 1250 edps z 2 strzalami
Hh sobie kup i wyjebane jajaca
This post was edited by PrzykraSprawa on Dec 19 2023 12:01am