d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev1108109110111112144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jul 24 2014 02:24pm
Quote (Xasthur @ Jul 24 2014 08:22pm)
Najśmieszniejsze jest to, że robią medialną aferę z tego, sądząc, że Polacy to łykają. Założę się, że większość ludzi się cieszy, że jakiś tam polityk dostał po mordzie, bez względu na ich własne preferencje polityczne.


osobiscie mam na to wyjebane. co to za roznica czy polityk dal w morde politykowi, czy zwykly jaunsz najebal andrzejowi, bo byl zazdrosny o grazyne
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 24 2014 02:25pm
Kiedy będzie żyło się lepiej??
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 24 2014 02:31pm
Quote (Rave_PL @ 24 Jul 2014 22:24)
osobiscie mam na to wyjebane. co to za roznica czy polityk dal w morde politykowi, czy zwykly jaunsz najebal andrzejowi, bo byl zazdrosny o grazyne

Dużo nie ludzi nie lubi polityków z zasady.
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jul 24 2014 03:15pm
youtube.com/watch?v=0HeiNnv9JdY
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 24 2014 03:18pm
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jul 24 2014 04:24pm
W felietonie padło zdanie, z którym w związku z ostatnimi wystąpieniami Prezesa, wypada mi się zgodzić. 'Poglądy Prezesa są tak kontrowersyjne, że nie wiadomo już czy chodzi o poglądy, czy o kontrowersje' - cytat z pamięci. Wydaje mi się, że jest to działanie celowe, aby wzbudzić zainteresowanie w PE. Być może to z góry przewidziana taktyka, która już przecież raz się sprawdziła... Takie show wymaga sporo wigoru, a tak naprawdę właśnie tego show niestety wymaga system demokratyczny.
Member
Posts: 5,975
Joined: Dec 4 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 24 2014 04:26pm
Quote (KongresNowejPrawicy @ 24 Jul 2014 15:24)
W felietonie padło zdanie, z którym w związku z ostatnimi wystąpieniami Prezesa, wypada mi się zgodzić. 'Poglądy Prezesa są tak kontrowersyjne, że nie wiadomo już czy chodzi o poglądy, czy o kontrowersje' - cytat z pamięci. Wydaje mi się, że jest to działanie celowe, aby wzbudzić zainteresowanie w PE. Być może to z góry przewidziana taktyka, która już przecież raz się sprawdziła... Takie show wymaga sporo wigoru, a tak naprawdę właśnie tego show niestety wymaga system demokratyczny.


idz juz spac kucu
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jul 24 2014 04:42pm


przepraszam bardzo, ale dam upust emocjom:

[RAGE]

JAK TEN GUZ MNIE WKURWIA, AAAAAAAAAA, ZAJEBALBYM OGNIEM

[/RAGE]

dziekuje i pozdrawiam.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jul 24 2014 05:26pm
Quote (YaYco @ 25 Jul 2014 00:42)
http://www.youtube.com/watch?v=KueuqtxuKjA

przepraszam bardzo, ale dam upust emocjom:

[RAGE]

JAK TEN GUZ MNIE WKURWIA, AAAAAAAAAA, ZAJEBALBYM OGNIEM

[/RAGE]

dziekuje i pozdrawiam.


typ jest z opzz, czego sie spodziewasz ziomeg?
Dodatkowo ten prowadzacy jest uposledzony.

This post was edited by Damundo on Jul 24 2014 05:27pm
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Jul 24 2014 05:32pm
Quote (Grigo @ 24 Jul 2014 22:25)
Kiedy będzie żyło się lepiej??


Proponuje przejąć Moskwe jak w 1610.

A tak bardziej serio, jeśli chodzi o to kiedy będzie lepiej przeciętnemu polakowi (kelnerowi, sprzątaczce itp) to moja opinia jest taka:

Polacy nie potrafią grać drużynowo, na przykład każdy odgradza się od innych jak tylko może, wokół bloków powstają płoty, Polak do pracy jedzie samemu samochodem zamiast wsiąść w tramwaj itp
Kiepska pogoda też nie sprzyja budowaniu relacji międzyludzkich.

W tym wszystkim nie ma żadnej społeczności, a pojedynczych ludzi łatwo można zmanipulować i wykorzystać - kapitalizm tak właśnie potrafi zrobić.

Niesamowite jest to że jedziesz na zachód, a tam chociażby obcy ludzie zaczynają ze sobą zwyczajnie gadać - na przystanku, w autobusie, na placu zabaw. Ludzie lepsi i gorsi zadają się ze sobą, stanowią wspólną społeczność, Ci gorsi wiedzą że też są ludźmi i mają się szanować i nie akceptować każdej oferty pracy jaką ktoś inny im podsunie.

Dlatego na zachodzie pensja minimalna to ok. 1500euro a w Polsce ludzie zgadzają się na prace przez Agencje pracy tymczasowej za 5pln/h.
Go Back To Polska Topic List
Prev1108109110111112144Next
Add Reply New Topic New Poll